متخصص کامپیوتر بهترین کلمه برای شروع در بازی Wordle را پیدا کردیک متخصص کامپیوتر بهترین کلمه شروع برای بازی محبوب Wordle را کشف کرده که به بازیکنان مزیت بزرگی در همان ابتدا می‌دهد.

بازی Wordle طوفان بزرگی در اینترنت به راه انداخته و میلیون‌ها نفر روزانه برای حل معماهای ساده و در عین حال چالش برانگیز به سراغ آن می‌روند. با گذشت زمان، بازیکنان استراتژی‌های بهتری پیدا می‌کنند که منجر به بهبود تلاش‌های روزانه و جامع می‌شود.

Wordle یک بازی کلمه رایگان است که می‌توان در هر مرورگر وب آن را بازی کرد. بازیکنان را مجاب می‌کند تا یک کلمه 5 حرفی را حدس بزنند که روزانه تغییر می‌کند و حروف احتمالی حروف الفبا را در هنگام استفاده از بازیکنان از حروف‌، حذف می‌کند. از آنجایی که اولین کلمه‌ای که بازیکن حدس می‌زند می‌تواند در موفقیت او نقش بسزایی داشته باشد، یکی از بزرگترین سوالات این است که بهترین کلمات برای شروع بازی، چه کلماتی هستند.

یکی از کاربران TikTok تصمیم گرفت از تخصص خود در این زمینه استفاده کند. کاربر crvlwalnek پس از مشاهده ادعای یک زبان‌شناس با نام کاربری lingusticdiscovery که بهترین کلمه “irate” را خوانده بود، با استفاده از مهارت‌های خود در علوم رایانه تصمیم گرفت بهترین کلمه برای شروع را پیدا کند.

برای کشف بهترین کلمه شروع در Wordle، این متخصص کار خود را با جستجو در فایل منبع بازی و یافتن فهرست جامع کلمات شروع کرد. او خاطرنشان کرد که با استفاده از کنسول، یک بازیکن می‌تواند به راحتی پاسخ روز قبل را با کپی کردن لیست کلمات در یک فایل JavaScript Object Notation (JSON) پیدا کند. سپس به او اجازه داد تا اسکریپتی را برنامه‌نویسی کند که تمام کلمات را دریافت کرده و بسامدهای هر حرف را محاسبه کند و کلمات را بر اساس بسامد حروف و همچنین ترتیب ظاهر شدن حروف نشان کند.

پس از اتمام برنامه، کلمات را به ترتیب از بهترین به بدترین قرار داد و کلمه‌ای که بهترین امتیاز را کسب کرد، کلمه “later” و بعد از آن کلمات “alter” و “alert” بود. طبق برنامه‌نویسی او، تجزیه و تحلیل زبان‌شناس lingusticdiscovery بسیار نزدیک به بهترین کلمه ممکن بوده است. چرا که کلمه “irate” به عنوان پنجمین کلمه برتر برای شروع امتیازبندی شد. دیگر کلمات برتر لیست عبارتند از: arose، stare، arise، raise، learn و renal.

اکنون که این کلمه برای بازیکنان عیان شده، رقابت برای اینکه ببینیم چه کسی می‌تواند کلمه روزانه را با کمترین تلاش ممکن کامل کند، رقابتی‌تر خواهد شد. برای کسانی که به دنبال برتری نسبت به حریفان خود هستند، بازیکنان می‌توانند به بازی‌های کلمات دیگر در اینترنت و دستگاه‌های تلفن همراه روی بیاورند که بیش از یک بازی در روز امکان پذیر می‌شود.

Wordle برای رایانه‌های شخصی و دستگاه‌های تلفن همراه قابل بازی است.

مطلب پیشنهادی:راهنمای بیلدها در Outriders – کلاس دیوستر (Devastator)کلاس دیوستر (Devastator) تانک تیم پیشرو

ویجی‌لاگ پلاس: خرید باورنکردنی اکتیویژن بلیزارد توسط مایکروسافت و آینده کال آو دیوتی

تماشا از کانال یوتیوب

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب