نسخه نسل بعدی Cyberpunk 2077 احتمالا به زودی منتشر خواهد شدطبق شواهدی که مشخص شده، به نظر می‌رسد نسخه پلی استیشن 5 و ایکس باکس سری ایکس/اس بازی سایبرپانک 2077 به زودی منتشر خواهد شد.

هرچند در حال حاضر همه چیز در حد یک شایعه است و باید منتظر ارائه گزارش‌های تکمیلی بیشتری باشیم، حساب توییتر PlayStation Game Size که به طور معمول و دقیق، اطلاعات اولیه مربوط به تاریخ انتشار و حجم فایل بازی‌های را فاش می‌کند، تصویر جدیدی از بازی منتشر کرده که به عقیده او به نسخه پلی استیشن 5 بازی مربوط می‌شود و در اواسط فوریه – اوایل مارس منتشر خواهد شد.

همچنین سی دی پراجکت رد، ماه‌ها گذشته برنامه زمانی انتشار نسخه‌های نسل بعدی دو بازی Cyberpunk 2077 و The Witcher 3 را اعلام کرده بود که با این گزارش مطابقت دارد. با این وجود می‌توان گفت نسخه پلی استیشن 5 بازی Cyberpunk 2077 همزمان با رقبای سرسختی چون Elden Ring و Horizon Forbidden West منتشر خواهد شد.

فراموش نکنید که بازیکنان با نسخه‌های نسل فعلی می‌توانند بدون پرداخت هیچ هزینه اضافی بازی خود را به نسخه نسل بعدی ارتقا دهند.

سی دی پراجکت رد که با انتشار فاجعه آمیز Cyberpunk 2077 مواجه شده بود طی چند وقت گذشته با انتشار به‌‌روزرسانی‌های جدیدی، بسیاری از مشکلات بازی خود را برطرف کرد و اکنون سایبرپانک 2077 با موج جدیدی از نقدهای مثبت در استیم روبه‌رو شده است.

Top 10:خفن‌ترین ایستراگ‌های بازی‌های ویدیویی در سال 2021

تماشا از کانال یوتیوب

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب