Star Wars Eclipse ظاهرا با الهام از The Last of Us ساخته میشودگفته می‌شود بازی Star Wars Eclipse از کوانتیک دریم که در جریان مراسم گیم اواردز 2021 معرفی شده بود، با ترکیبی از داستان و گیم‌پلی با الهام از The Last of Us ساخته می‌شود.

یکی از کاربران توییتر با نام accngt که یک هفته پیش از معرفی رسمی و انتشار اولین تریلر بازی Star Wars Eclipse تصاویر را منتشر کرده بود، اکنون این ادعا را مطرح کرده است. او اکنون در رشته توییت نسبتا طولانی خود جزئیات بیشتری از این بازی فاش کرده و ادعا می‌کند بازی جنگ ستارگان یک عنوان ماجراجویی جهان بازی خواهد بود که از حالت چند نفره نیز پشتیبانی می‌کند که این حالت توسط تیم مونترال کوانتیک دریم به طور جداگانه در حال توسعه است.

مطلب پیشنهادی:تحلیل شخصیت جوئل – سری بازی‌های The Last of Usشکست و جبران

در همین حال، گفته می‌شود که تیم پاریس این استودیو روی بخش‌های سینمایی، هنری داستان و موتور بازی کار می‌کنند. او همچنین اشاره کرد که توسعه این پروژه از اوایل سال 2021 آغاز شده و تمام تیم توسعه کوانتیک دریم پاریس روی آن کار نمی‌کند.

همچنین به نظر می‌رسد Eclipse هنوز در مراحل کاملا ابتدایی خود قرار دارد، زیرا ادعا شده که «داستان آن هنوز در حال نگارش است» و تیم مونترال همچنان در حال کار روی نمونه‌های اولیه گیم پلی است و از بازی The Last of Us عنوان تحسین شده ناتی داگ الهام می‌گیرد.

با این حال از زمان معرفی بازی گزارش‌هایی منتشر شده که ادعا می‌کنند روند توسعه بازی چندان خوب پیش نمی‌رود و احتمالا تا حداقل 3 یا 4 سال آینده عرضه خواهد شد. علاوه بر این کوانتیک دریم ظاهرا در حال کار روی یک بازی بزرگ دیگر است که داستان آن در دوران قرون وسطی اتفاق می‌افتد.

Top 10:خفن‌ترین ایستراگ‌های بازی‌های ویدیویی در سال 2021

تماشا از کانال یوتیوب

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب