دو بازی از آگاتا کریستی در حال ساخت استگفته می‌شود شرکت بازی سازی فرانسوی «مایکرویدس» مشغول ساخت دو بازی ویدیویی جدید بر اساس دنیاهای خلق شده توسط آگاتا کریستی است.

ناشر فرانسوی که بازی‌هایی مانند سری Syberia را در کارنامه خود دارد ظاهرا «بازیکنان را از طریق یک داستان کلاسیک بازبینی شده و یک ماجراجویی کاملا جدید وارد دنیای کارآگاه هرکول پوآرو خواهد کرد» و گفته می‌شود که حداقل یکی از پروژه‌ها داستانی کاملا جدید دارد.

طبق گزارش‌ها، این دو بازی توسط دو استودیو ساخته می‌شوند و Microids فعلا مایل بوده تا نام یکی از آن‌ها را به اشتراک بگذارد: استودیو لیون مایکرویدس که بازی‌های نسبتا موفقی مانند Agatha Christie: The ABC Murders و Agatha Christie – Hercule Poirot: The First Cases را توسعه داده است.

«جیمز پریچارد» رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت آگاتا کریستی لیمیتد که از سال 1955 مدیریت حقوق ادبی و رسانه‌ای آثار آگاتا کریستی را در سراسر جهان در اختیار دارد درباره بازی‌های توضیح می‌دهد:

100 سال پس از اولین رمان منتشر شده مادربزرگم، شگفت انگیز است که داستان‌ها و شخصیت‌های ساخته شده توسط او همچنان در سراسر جهان در قالب‌های مختلفی از جمله بازی‌های ویدیویی مورد توجه قرار می‌گیرند. ما از ادامه رابطه خود با تیم مایکرویدس هیجان زده هستیم و برای توسعه این دو بازی جدید با حضور هرکول پوآور اشتیاق داریم.

«دیوید چومارد» مدیر استودیو لیون مایکرویدس نیز بیان می‌کند:

کار آگاتا کریستی جاودانه است و تمام نسل‌ها را مجذوب خود می‌کند. ما مشتاقیم درباره پروژه‌ای که به زودی کار روی آن را آغاز خواهیم کرد، بیشتر بگوییم.

Top 10:خفن‌ترین ایستراگ‌های بازی‌های ویدیویی در سال 2021

تماشا از کانال یوتیوب

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب