جواب کاردرکلاس و فعالیت صفحه ۱۲۱ ریاضی نهمجواب صفحه 121 ریاضی نهم متوسطه: در این نوشته به جواب کاردرکلاس و فعالیت صفحه ۱۲۱ ریاضی نهم از فصل ۷ عبارت های گویا پاسخ داده ایم، جهت مشاهده با آموزش و پرورش ماگرتا همراه ما باشید.

مطلب پیشنهادی: جواب کاردرکلاس و فعالیت صفحه ۱۲۰ ریاضی نهم

جواب کاردرکلاس و فعالیت صفحه ۱۲۱ ریاضی نهم

جواب کاردرکلاس صفحه ۱۲۱ ریاضی نهم

حاصل عبارت‌های زیر را به دست آورید.

پاسخ کاردرکلاس صفحه 121 ریاضی نهم متوسطه فصل 7پاسخ کاردرکلاس صفحه 121 ریاضی نهم متوسطه فصل 7

توجه: تمامی مطالب درسی موجود در این سایت صرفاً جنبه آموزشی دارد و باید به گونه ای از آنها استفاده کنید که به درس های شما آسیبی وارد نکند. بنابراین حتما قبل از هر کاری یک بار به سوالات پاسخ دهید سپس اگر در هر قسمت مشکلی داشتید آن را برطرف کنید.

جواب فعالیت صفحه ۱۲۱ ریاضی نهم

توضیح دهید که هر یک از روش‌های ارائه شده برای ساده کردن کسر مرکب با روش دیگر چه تفاوتی دارد؛ هر جا لازم است راه حل را کامل کنید.

حل سوالات فعالیت صفحه 121 ریاضی نهم فصل عبارت های گویاحل سوالات فعالیت صفحه 121 ریاضی نهم فصل عبارت های گویا

دانش آموز عزیز اگر سوالی درباره تمرین های حل شده داشتید کافیست آن را از بخش نظرات بپرسید تا کارشناسان ما و یا سایر دانش آموزان پاسخگوی شما باشند. همچنین این کار را برای سایر کتاب های‌تان نیز می توانید انجام دهید.

همچنین بخوانید: جواب فعالیت صفحه ۱۱۹ ریاضی نهم

???? در این نوشته جواب کاردرکلاس و فعالیت صفحه ۱۲۱ ریاضی نهم متوسطه را بررسی کردیم، جهت مشاهده گام به گام سایر صفحات کتاب کافیست شماره صفحه آن را به همراه عبارت «ماگرتا» در گوگل جست و جو نمایید. همچنین این کار برای بقیه کتاب هایتان نیز می توانید انجام دهید.

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب