سازندگان Final Fantasy 7 پیامی برای سالگرد 25 سالگی بازی منتشر کردهاند25 سال از عرضه Final Fantasy 7 به بازار گذشته و اکنون سازندگان این بازی با انتشار پیامی، این مناسبت را به طرفداران تبریک گفته‌اند.

Final Fantasy VII در سال 1997 در ژاپن برای پلی استیشن 1 به بازار عرضه شد. بنابر گزارش سایت gematsu، یوشینوری کیتاسه (Yoshinori Kitase)، کارگردان Final Fantasy 7 و تهیه کننده ریمیک آن، در کنار تتسویا نومورا (Tetsuya Nomura)، طراح شخصیت‌های Final Fantasy 7 و کارگردان خلاق ریمیک بازی، نامه‌های زیر را برای تبریک به طرفداران منتشر کرده‌اند.

مطلب پیشنهادی:بررسی بازی Life Is Strange: True Colors – همدلی سوپرپاور استبازگشتی قدرتمند برای Life Is Strange

امسال بیست و پنجمین سالگرد Final Fantasy VII و همچنین سی و پنجمین سالگرد ساخت سری فاینال فانتزی است که یعنی Final Fantasy VII در دهمین سالگرد از این مجموعه 35 ساله متولد شد. شخصا، همیشه به Final Fantasy VII به عنوان یک بازی جدید نگاه می‌کردم، ولی در واقع اکنون به یکی از بازی‌های قدیمی و اولیه تبدیل شده است. با این وجود سال گذشته در یک نظرسنجی تلویزیونی (ژاپنی) به عنوان سومین بازی محبوب تاریخ توسط گیمرها انتخاب شدیم. اینکه ما توانستیم به چنین جایگاهی برسیم، به لطف همه حمایت‌هایی است که طی سال‌ها از طرفداران خود دریافت کرده‌ایم. خیلی ممنونم.

Final Fantasy VII با عناوینی مانند Final Fantasy VII Remake و Final Fantasy VII: The First Soldier بار دیگر به‌ عنوان جدیدترین نسخه این مجموعه بازگشته و شما می‌توانید منتظر پروژه‌های هیجان‌انگیزتری در آینده باشید!

یوشینوری کیتاسه

با بیست و پنجمین سالگرد Final Fantasy VII در سال جاری، این بازی اکنون برای یک ربع قرن زندگی کرده. من واقعاً از همه طرفدارانی که در این 25 سال Final Fantasy VII را دوست داشتند، سپاسگزارم و به لطف حمایت شما، کلاود هرگز در آن زمان احساس دوری نکرده است. پس از انتشار Final Fantasy VII Remake، بازی Final Fantasy VII: The First Soldier نیز اکنون در دسترس قرار دارد و در مرحله بعد بازی Final Fantasy VII: Ever Crisis به بازار عرضه خواهد شد. با تمام این پروژه‌های جدیدِ هیجان‌انگیز، من این احساس را دارم که افراد بیشتری از Final Fantasy VII حمایت می‌کنند. نه تنها طرفداران بازی اصلی، بلکه کسانی که هرگز آن را تجربه نکرده بودند نیز به دنیای منحصر به فرد Final Fantasy VII کشیده می‌شوند.

حتی پروژه‌های بیشتری از Final Fantasy VII وجود دارد و پس از ریمیک، در آینده شروع به کار خواهند کرد. تیم این سالگرد 25 سالگی را به عنوان نقطه‌ای تازه در سفر ما با Final Fantasy VII می‌بیند و به پیشرفت خود برای پروژه‌های بزرگ‌تر ادامه می‌دهد، بنابراین لطفاً به حمایت از ما ادامه دهید.

تتسویا نومورا

Final Fantasy 7 Remake هم‌اکنون روی پلی استیشن 4، پلی استیشن 5 و پی‌سی در دسترس قرار دارد.

مطلب پیشنهادی:بررسی بازی Final Fantasy VII Remake Intergrade – آخرت فانتزی!ملاقاتی بهتر با یکی از بهترین بازی‌های تاریخ

تماشا کنید: داستان کامل بازی اسسینز کرید برادرهود

تماشا از کانال یوتیوب

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب