دموی فنی کوانتیک دریم تحت عنوان بازی Dreamland عرضه خواهد شدبه تازگی یکی از افشاگران که پیش از این ثابت کرده بود از برنامه‌های ساخت استودیو کوانتیک دریم خبر دارد، جزئیات جدیدی در مورد بازی بعدی آن‌ها یعنی Dreamland فاش کرد.

کاربر توییتر accngt که این اواخر اخبار جدید استودیو کوانتیک دریم (Quantic Dream) را زودتر از همه جا اطلاع‌رسانی کرده، همانند توییت یک اسکرین شات از Star Wars Eclipse پیش از معرفی رسمی بازی، اطلاعات جدیدی از پروژه‌ جدید این استودیو فرانسوی منتشر کرده است.

مطلب پیشنهادی:مدرسه فیلم‌سازی: فیلم‌نامه‌نویسی را از استیون اسپیلبرگ و جرج لوکاس بیاموزیدحکایت دو پادشاه در یک اقلیم

گفته می‌شود این بازی مبتنی بر یک دموی فنی (Tech Demo) به نام The Dark Sorcerer برای کنسول پلی استیشن 4 است. این بازی که با اسم رمزی Dreamland شناخته می‌شود، بر اساس «داستان‌سرایی تعاملی» ساخته شده و توسط شخص دیوید کیج نوشته شده است. همچنین گفته شده که این بازی «میان‌نسلی» است، اما accngt حدس می‌زند که این موضوع ممکن است تغییر کند.

دموی فنی Dark Sorcerer اولین بار در E3 2013، ماه‌ها پیش از انتشار پلی استیشن 4 رونمایی شد. این کلیپ 12 دقیقه‌ای، جادوگری را به نمایش می‌گذاشت که در حال اجرای یک جادوی تاریک است اما سپس مشخص می‌شود که کل ماجرا در پشت صحنه فیلمبرداری یک فیلم اتفاق می‌افتد و دمو تبدیل به یک طرح اولیه کمدی می‌شود. بازی Detroit: Become Human آخرین ساخته استودیو نیز در ابتدا با یک دموی فنی تحت عنوان «Kara» کار خود را آغاز کرد.

Quantic Dream همچنین در حال حاضر روی بازی Star Wars Eclipse کار می‌کند که کاربر accngt به تازگی اعلام کرد با ترکیبی از داستان و گیم‌پلی با الهام از The Last of Us ساخته می‌شود. طی آذر ماه و در جریان مراسم The Game Awards که بازی Eclipse به طور رسمی معرفی گردید، تایید شد که داستان آن در دوره High Republic می‌گذرد. کوانتیک دریم درباره‌ی بازی جدید جنگ ستارگان گفته بود:

Star Wars Eclipse اولین بازی ویدیویی است که در منطقه ناشناخته‌ای از Outer Rim در دوران High Republic، معروف به عصر طلایی جدای، روایت می‌شود. این بازی بر اساس تخصص Quantic Dream در ارائه روایت‌های عمیق و منشعب ساخته می‌شود و فراتر از آثار تحسین‌شده‌ی آن‌ها خواهد رفت. انتخاب‌های بازیکن در بطن بازی خواهند بود، زیرا هر تصمیمی می‌تواند تاثیر چشمگیری بر روند داستان داشته باشد.

مطلب پیشنهادی:چگونه فیلم The Empire Strikes Back مسیر فرانچایز استار وارز را برای همیشه تغییر داد؟به مناسبت روز جهانی جنگ ستارگان

Top 10:خفن‌ترین ایستراگ‌های بازی‌های ویدیویی در سال 2021

تماشا از کانال یوتیوب

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب