بسته الحاقی بازی Warframe معرفی شدسازندگان Warframe به تازگی اعلام کردند بسته الحاقی جدید بازی که در دست ساخت قرار دارد و به‌زودی منتشر می‌شود، Angels of the Zariman نام دارد.

Angels of the Zariman که از طریق برنامه پخش زنده اخیر سازندگان بازی و سپس از طریق کانال‌های رسانه‌های اجتماعی بازی معرفی شد، گفته می‌شود که «دنباله‌ای مستقیم» برای بسته الحاقی پیشین The New War خواهد بود. تیم Digital Extremes از اعلام زمان دقیق عرضه بسته الحاقی جدید خودداری کرد و تنها تایید کرد که این بسته «به‌زودی» به عنوان بخشی از به‌روزرسانی شماره Warframe 31.5 عرضه خواهد شد.

سازندگان در توییتی دیگر، کانسپت آرتی از Angels of the Zariman را به نمایش گذاشتند و تأیید کردند که «یک ماموریت جدید، یک Warframe جدید، مدهای بازی جدید و موارد متعدد دیگر» در این بسته الحاقی وجود خواهد داشت. در حالی که سازندگان در بخش پاسخ‌های همین توییت خبر از آن دادند که «کراس‌پلی و کراس‌سِیو، اولویت‌های اصلی آن‌ها برای سال 2022 خواهد بود».

بازی Warframe را می‌توانید به صورت رایگان روی پی‌سی، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس، پلی استیشن 4 و 5 و نینتندو سوییچ بازی کنید. The New War، بسته الحاقی داستانی مورد انتظار بازی بود که پیش از این به طور همزمان بر تمامی پلتفرم‌ها در آذر ماه عرضه شد و استودیو سازنده نیز از آن به عنوان «بزرگ‌ترین بسته الحاقی داستانی بازی تاکنون» یاد کرده بود.

مطلب پیشنهادی:راهنمای بیلدها در Outriders – کلاس پایرومنسر (Pyromancer)با آتش به جنگ دشمنان بروید

Top 10:خفن‌ترین ایستراگ‌های بازی‌های ویدیویی در سال 2021

تماشا از کانال یوتیوب

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب