ویدا جوان در اکران مردمی فیلم آبادان یازده ۶۰ویدا جوانویدا جوان

تیپ ویدا جوان در اکران مردمی فیلم آبادان یازده ۶۰ 

فیلم آبادان یازده ۶۰ به کارگردانی مهرداد خوشبخت و تهیه کنندگی حسن کلامی سال ۹۸ ساخته شد و از ۲۶ شهریورماه در سینماهای کشور به اکران درآمد.

این فیلم سینمایی که برای اولین بار در سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر اکران شد و جایزه ویژه سردار سلیمانی را دریافت کرد و از چند روز پیش در سینماهای کشور به اکران عمومی درآمد.

استایل ویدا جوان در اکران مردمی فیلم آبادان یازده ۶۰

مراسم اکران مردمی فیلم آبادان یازده ۶۰ برگزار شد و ویدا جوان بازیگر این فیلم تصاویری از حضور در این مراسم را به اشتراک گذاشت.

ویدا جوان ویدا جوان

علاوه بر ویدا جوان بازیگران دیگری چون علیرضا کمالی، شبنم گودرزی، حمیدرضا محمدی، یاسین مسعودی به همراه مهرداد خوشبخت در این مراسم حضور داشتند.

ویدا جوان ویدا جوان

فیلم آبادان یازده ۶۰ روایتی از دلیری و مقاومت سرافرازانه مردمان جنوب کشور در دفاع از آب و خاک ایران را به تصویر میکشد و منظور از ۱۱۶۰ فرکانس رادیو آبادان در طول سالهای دفاع مقدس است و این فیلم چهارمین ساخته مهرداد خوشبخت و اثری در ژانر دفاع مقدس است.

ویدا جوانویدا جوان

علیرضا کمالی، حسن معجونی، نادر سلیمانی، ویدا جوان، شبنم گودرزی، حمیدرضا محمدی، رضا مسعودی، افشین طاعی، یاسین مسعودی و… بازیگران فیلم آبادان یازده ۶۰ را تشکیل میدهند.

ویدا جوان ویدا جوان

ویدا جوان در فیلم آبادان یازده ۶۰ تجربه ای متفاوت کسب کرد و بازی در فیلمی در ژانر دفاع مقدس برای او اتفاقی جدید در دوران هنری اش بود.

فیلم آبادان یازده 60فیلم آبادان یازده 60

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب