دواین جانسون در حال مذاکره برای حضور در فیلم Call of Dutyدواین جانسون یا همان راک اخیرا اعلام کرده بود که قرار است در فیلمی حضور داشته باشد که بر اساس یک ویدیو گیم بزرگ ساخته می‌شود و طبق گزارش‌های جدید به نظر می‌رسد او یکی از بازیگران فیلم کالاف دیوتی خواهد بود.

جانسون اخیر در مصاحبه‌ای با Men’s Journal به طور خلاصه اشاره کرده بود که در حال کار روی فیلم یکی از بزرگترین و بهترین بازی‌ها است. اکنون به گفته منابع نزدیک به سایت خبری Giant Freakin Robot، فیلم اشاره شده توسط او Call of Duty است.

مطلب پیشنهادی:بهترین سلاح‌های Call of Duty Mobile تا فصل اول سال 2022معرفی 5 قاتل سریالی!

در حال حاضر جزئیات بسیار کمی درباره فیلم منتشر شده و هنوز نمی‌دانیم داستان آن چه خواهد بود. با توجه به بازی‌های این فرانچایز گزینه‌های بسیار ساختی برای فیلم وجود دارد و داستان آن می‌‌تواند در دوران جنگ جهانی دوم اتفاق بیفتد یا جنگ‌های مدرن و آینده را شرح دهد.

مطلب پیشنهادی:10 حقیقت جالب از سری Call of Dutyاز نسخه‌های منتشر نشده تا جیپ‌های واقعی

علاوه بر این، هرچند گفته شده جانسون در حال مذاکره برای حضور در این فیلم است، اما اشاره نشده که او احتمالا چه نقشی را ایفا خواهد کرد.

تقریبا از سال 2015 زمزمه‌های ساخت فیلم کالاف دیوتی بر اساس بازی‌های آن شنیده می‌شود و در سال 2018 شایعه شده بود «استفانو سولیما» کارگردان Sicario 2 در حال مذاکره برای ساخت آن است.

Top 10:خفن‌ترین ایستراگ‌های بازی‌های ویدیویی در سال 2021

تماشا از کانال یوتیوب

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب