تروی بیکر بازیگر Last of Us برنامههای NFT خود را کنسل کردتروی بیکر، صداپیشه پرکار، پس از دریافت بازخوردهای فراوان درباره‌ی پروژه جدید خود، اعلام کرد که به همکاری با یک شرکت NFT پایان می‌دهد.

مطلب پیشنهادی:تحلیل شخصیت جوئل – سری بازی‌های The Last of Usشکست و جبران

بیکر که برای نقش‌های جوئل از The Last of Us و سم در Uncharted شناخته می‌شود، پس از اعلام برنامه‌های اولیه برای انجام این کار در اوایل ماه ژانویه، در توییتر خود اعلام کرد که دیگر با شرکت VoiceVerseNFT کار نخواهد کرد. بیکر گفت:

از همه شما بابت بازخوردها و صبر و شکیبایی متشکرم. پس از بررسی و توجه دقیق، تصمیم گرفتم به همکاری با VoiceVerseNFT ادامه ندهم. جدا از قصد و نیت، من صدای شما را شنیدم و عذرخواهی می‌کنم که فقط به علت مخالفت با من، کسی را به «نفرت‌انگیزی» متهم کردم.

در اعلامیه اولیه‌، بیکر گفته بود با VoiceVerseNFT همکاری خواهد کرد تا «راه‌هایی را کشف کنند که ابزارهای جدیدی برای سازندگان جدید پیدا کنند تا چیزهای جدیدی بسازند و برای همه فرصتی فراهم شود که قابلیت مالکیت و سرمایه‌گذاری روی IPهایی که ایجاد می‌کنند را داشته باشند.»

تصمیم بیکر برای همکاری با VoiceVerse بحث‌های زیادی را در فضای آنلاین ایجاد کرد و بسیاری از این حرکت و لحن اعلامیه بیکر انتقاد کردند. او در اعلامیه خود نوشته بود: «شما می‌توانید متنفر باشید. یا می‌توانید چیزی خلق کنید. چه کار خواهید کرد؟»

برنامه VoiceVerse ایجاد «NFT‌های صوتی» است که به عنوان یک مثال به افراد اجازه می‌دهد تا صدای شخصی را برای استفاده در متاورس در اختیار بگیرند. شرکت در مورد برنامه خود گفته بود: «تصور کنید بتوانید با صدای شخصیتی که در یک بازی چندنفره تجربه می‌کنید، صحبت کنید! سطح پیشرفته‌ی تجربه همه‌جانبه را تصور کنید!»

VoiceVerse پس از توییت بیکر در بیانیه‌ای گفت: «ما متقابلا تصمیم گرفته‌ایم که رابطه خود را با تروی بیکر پایان دهیم.» اما این شرکت همچنان برنامه‌های خود را ادامه خواهد داد و آن‌ها را «دو برابر» خواهند کرد.

در حالی که بیکر VoiceVerse را کنار گذاشته، این شرکت مشتریان برجسته دیگری از جمله بازیگر کمدین، اندی میلوناکیس دارد.

Top 10:خفن‌ترین ایستراگ‌های بازی‌های ویدیویی در سال 2021

تماشا از کانال یوتیوب

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب