سیدی پراجکت بازی تک نفرهی از Gwent خواهد ساختنسخه جدیدی از مینی‌گیم Gwent که اولین بار در ویچر 3 معرفی شده بود، به عنوان یک بازی تک‌نفره و مستقل در دست ساخت است که سال 2022 منتشر می‌شود.

مطلب پیشنهادی:نقد انیمه Witcher: Nightmare of the Wolf – ویچر بدون گرالت هم می‌تواند جذاب باشداثری که بیشتر به طرفداران ویچر توجه دارد تا تازه‌واردها

به گفته IGN، این بازی با نام رمزی Project Golden Nekker در حال توسعه است. در این گزارش آمده است که تیم Gwent در استودیو سی‌دی پراجکت در حال ساخت بازی جدید است که نوید ارائه یک «تجربه تک نفره جذاب» را می‌دهد. به عنوان یک بازی مستقل، بازیکنان نیازی به خرید نسخه قبلی عنوان ندارند.

Gwent از مینی گیم کارتی The Witcher 3: Wild Hunt با همین نام نشأت می‌گیرد. این بازی بعداً به عنوان یک بازی مستقل منتشر شد که در سال 2018 نیز یک نسخه جدید از آن تحت عنوان Thronebreaker: The Witcher Tales عرضه شد.

پاول بورژا از سی‌دی پراجکت گفت که عنوان جدید «یک بازی دیگر از داستان‌های ویچر نیست، بلکه چیز متفاوتی خواهد بود». جامعه هدف این بازی افرادی هستند که بازی‌های تک‌نفره را ترجیح می‌دهند.

استودیو سی‌دی پراجکت تعدادی پروژه جدید در دست ساخت دارد. علاوه بر Project Golden Nekker، آن‌ها در حال توسعه نسخه‌های نسل جدید The Witcher 3 و Cyberpunk 2077 برای کنسول‌های پلی استیشن 5 و ایکس باکس سری ایکس/اس هستند. در حالی که چندی پیش استودیو The Molasses Flood را برای کار روی عنوان جدید «جاه‌طلبانه» نیز خریداری کرده بودند.

در اطلاعیه خرید استودیو آمده بود که آن‌ها با الهام از یکی از IP‌های سی‌دی پراچکت روی پروژه خود کار خواهد کرد. ممکن است با یک بازی در دنیای Witcher یا Cyberpunk مواجه باشیم.

مطلب پیشنهادی:10 بازی که زمان عرضه بالاترین گرافیک را داشتندچشمانت جز زیبایی نبینند!

Top 10:خفن‌ترین ایستراگ‌های بازی‌های ویدیویی در سال 2021

تماشا از کانال یوتیوب

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب