مهاجم حاشیه ساز تیم منچستریونایتد از فیفا 22 حذف شدمهاجم حاشیه ساز تیم منچستریونایتد از فیفا 22 حذف شد

میسون گرینوود، مهاجم تیم منچستریونایتد به دلایل اتهامات مربوط به آزار و اذیت جنسی، از بازی فیفا 22 کنار گذاشته شد.

گرینوود بازیکن 21 ساله تیم منچستریونایتد، روز یکشنبه به آزار و اذیت جنسی متهم شد و سپس توسط پلیس بزرگ منچستر دستگیر شد. در ادامه تیم منچستر او را «اطلاع ثانوی» از حضور در باشگاه تعلیق کرد و اکنون فیفا 22 نیز همین کار را انجام داده است.

مطلب پیشنهادی:مقایسه فنی FIFA 22 و eFootball 2022؛ کدام بهتر است؟پاسخی که اکنون واضح است!

هرچند گرینوود همچنان در لیست استاندارد و آفلاین بازی قرار دارد، اما در بخش آنلاین که به طور مرتب به‌روزرسانی می‌شود، کاملا از ترکیب تیم منچستریونایتد حذف شده است.

با این حال، گرینوود همچنان در بخش Ultimate Team حضور دارد و کارت او را در بازار نقل و انتقالات بازی می‌توانید بین 5000 تا 10000 سکه خرید یا فروش کنید که احتمالا بسیار بیشتر از ارزش استاندارد او است. الکترونیک آرتز هنوز به صورت رسمی تایید نکرده است که آیا گرینوود واقعا از فهرست بازی حذف شده است و آیا قصد دارد این کار را در آلتیمیت تیم نیز انجام دهد یا خیر.

مطلب پیشنهادی:معرفی بهترین هافبک‌های FIFA 22یک لیست رویایی!

الکترونیک آرتز که هم اکنون از آن به عنوان هدف بعدی کمپانی‌های بزرگ برای خریداری یاد می‌شود، اخیرا پس از این تعدادی از استریمرهای برجسته و تریدرهای Ultimate Team مورد حملات هکرها قرار گرفته بودند، از آن‌ها عذرخواهی کرد و به نظر می‌رسد در حال رسیدگی به این موضوع است.

ویجی‌لاگ پلاس: کال آو دیوتی وارزون 2 و کنسول بازی اپل

تماشا از کانال یوتیوب

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب