جف کیلی خریدهای بزرگ بیشتری در حال انجام استبه نظر می‌رسد در آینده خریدهای بزرگ بیشتری در صنعت بازی رخ خواهد داد، زیرا «جف کیلی» یکی از چهره‌های مهم صنعت ادعا می‌کند که هم اکنون برنامه‌های زیادی در این زمینه در حال پیشرفت هستند.

در 10 ژانویه، تیک-تو شرکت مالک راکستار قصد خود برای خرید Zynga غول بازی‌سازی موبایل به ارزش 12.7 میلیارد دلار را اعلام کرد که در آن زمان بزرگترین خرید صنعت بازی محسوب می‌شد.

مطلب پیشنهادی:چگونه می‌توان مرد عنکبوتی تام هالند را به دنیای سونی منتقل کرد؟روش‌های ملحق کردن اسپایدی به دیگر شخصیت‌های عنکبوتی

یک هفته بعد، اعلام شد که مایکروسافت قصد دارد اکتیویژن بلیزارد را در قراردادی به ارزش 68.7 میلیارد دلار خریداری کند که با این وجود، ایکس باکس مالک فرانچایزهایی مانند Call of Duty و Crash Bandicoot و همچنین Overwatch خواهد شد.

و سرانجام روز دوشنبه، سونی فاش کرد که قرار است استودیو بانجی، خالق بازی‌های Destiny و Halo را در قراردادی به ارزش 3.6 میلیارد دلار خریداری کند.

اکنون آقای جف کیلی که احتمالا با مراسم گیم اواردز او را می‌شناسید، ادعا دارد که در آینده احتمالا شاهد خریدهای بیشتری خواهیم بود. او در توییت خود نوشت:

از چندین منبع شنیده‌ام، همانطور که احتمالا انتظار دارید، چند معامله بزرگ دیگر برای صنعت بازی‌های ویدیویی در مراحل نهایی خود قرار دارد. سال جالبی خواهد بود!

مطلب پیشنهادی:نقد انیمیشن Wish Dragon – اژدهای قوری جادوسه تا آرزو بکن!

همچنین «جیم رایان» مدیرعامل پلی استیشن پس از اعلام خرید بانجی، تاکید کرده بود که سونی استودیوهای بیشتری را خریداری خواهد کرد که با این وجود جنگ بین پلتفرم‌ها ادامه خواهد داشت.

ویجی‌لاگ پلاس: کال آو دیوتی وارزون 2 و کنسول بازی اپل

تماشا از کانال یوتیوب

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب