سونی روی 10 بازی لایو سرویس کار میکنددیروز از این برای شما گفتیم که سونی با خرید Bungie قصد سرمایه‌گذاری هنگفت روی بازی‌های لایو سرویس را دارد و روی 10 بازی جدید در این زمینه کار می‌کند.

مطلب پیشنهادی:طرفداران عنوان Ico خواهان ریمیک بازی برای PlayStation 5 هستندریمیکی که همه منتظرش هستیم

هیروکی توتوکی (Hiroki Totoki)، مدیر ارشد مالی سونی، در مورد خرید بانجی اعلام کرد که این استودیو روی یک آی‌پی بزرگ کار می‌کند و کمپانی قصد دارد از تجربه این توسعه دهنده در زمینه بازی‌های لایو سرویس در آینده بیشتر استفاده کند. هنوز مشخص نیست که بانجی روی چند بازی برای سونی کار می‌کند‌، اما در حال حاضر این را می‌دانیم که چند استودیو فرست پارتی سونی مثل ناتی داگ، بازی لایو سرویس در دست ساخت دارند.

استودیوهای ما از Bungie درس یاد خواهند گرفت، این یک خواسته قوی از سوی ما بوده و بانجی مایل است در این زمینه از نزدیک با ما همکاری کند.

کنسول‌های پلی استیشن بیشتر از هرچیزی به خاطر بازی‌های انحصاری تک‌نفره مثل Spider-Man، گوست آو سوشیما و The Last of Us شناخته شده هستند. با این وجود سونی می‌خواهد به بازی‌های فرست پارتی خود تنوع بیشتر بدهد و از طرف دیگر قصد ورود به بازار بازی‌‌های موبایلی را نیز دارد. پس از نهایی شدن قرارداد بین سونی و بانجی، این استودیو به یک زیرمجموعه مستقل پلی استیشن تبدیل خواهد بود.

نکته مهم‌تر این است که ادعا شده بانجی به فعالیت خود به عنوان یک استودیو چند پلتفرمی ادامه خواهد داد و سونی قصد انحصاری کردن بازی‌های این توسعه دهنده را ندارد. سونی تنها به خرید بانجی راضی نیست و در روز گذشته کریستوفر درینگ (Christopher Dring)، رئیس Gamesindustry.biz، با انتشار پستی در توییتر اعلام کرده است که Sony قصد دارد به روند خرید استودیوهای بزرگ ادامه دهد.

مطلب پیشنهادی:تیم : بازی‌هایی که یواشکی خریدیم!

سینما: بهترین فیلم‌های ترسناک ایرانی

تماشا با بالاترین کیفیت در یوتوب

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب