هنری کویل دوست دارد هرروز سر صحنه The Witcher گریه کندفصل دوم سریال ویچر (The Witcher) مدتی است که از نتفلیکس پخش شده، اما مصاحبه‌ها و اطلاعات مربوط پشت صحنه آن همچنان ادامه دارد. این بار هنری کویل در نقش گرالت و کیم بودنیا در نقش وزمیر به صحبت درباره اثر متقابل شخصیت‌هایشان پرداختند. وزمیر مربی و به نوعی پدر گرالت محسوب می‌شود و تنها بازمانده‌ حمله به کائر مورهان است که اکثر ویچرها را از بین برد.

مطلب پیشنهادی:نگاهی به قسمت 2 تا 7 گیسو – عاشقانه 2حداقل از دل بهتر است!

به نظر می‌رسد کیم بودنیا یک تجربه و پیش‌زمینه عالی برای ایفای نقش وزمیر داشته است. وی خطاب به هنری کویل می‌گوید:

بیست سال در جنگل زندگی کردم و وقتی صحبت‌هایم در مورد مسائل حاشیه‌ای و خاطراتم در سفر به پایان رسید و اینکه تنها بودن واقعا چگونه است، گفتی «تو وزمیر هستی». من هر روز شیوه‌ای جدید را برای گریه کردن تمرین می‌کردم و به همین دلیل است که باید به درون زندگی ام سفر کنم، زیرا نمی‌دانید که آیا چیز بیشتری برای گریه کردن وجود دارد یا خیر.

هنری کویل هم در ادامه صحبت‌های بودنیا اضافه کرد:« بله، کاملا. من هم این حس را تجربه کردم، از آن استفاده کرده‌ و با آن درگیر بودم. از نظر احساسی آن را بررسی کردم زیرا داشتم تمام روز سر صحنه گریه می‌کردم». بودنیا توضیح می‌دهد:

وقتی این کار را همیشه در سفر انجام می‌دهم، گویی بدنم روز به روز سالم‌تر می‌شود. بنابراین همیشه فکر می‌کردم که بازیگر بودن باعث بهبود یافتن خودم هم می‌شود، مثل این است که شخص بهتری باشم. فکر می‌کنم مهم‌ترین چیز برای من این است که هر روز آدم بهتری باشم.

این دو بازیگر همچنین درباره ارتباطشان جلوی دوربین و آرزوی کویل که می‌خواست شخصیت احساسی‌تری از گرالت را در این فصل به تصویر بکشد صحبت کردند و با پیشنهاد هنری کویل برخی از صحنه‌های فیلم‌برداری شده با این ماهیت نتوانستند وارد داستان شوند. هنری کویل درباره احساسات فردی این دو شخصیت در فیلم گفت:« این دو فرد فوق‌العاده خطرناک هستند و می‌دانم که در برخی صحنه‌ها برش‌هایی انجام ندادند،‌ اما نحوه‌ای که ما این ارتباط را ساختیم و وقتی سرمان را روی سر یکدیگر گذاشتیم، بسیار پرمعنا بود، چراکه نمی‌توان آن را ساختگی نشان داد.»

در اخبار پیشین خواندیم که فصل دوم The Witcher جزو پربیننده‌ترین سریال‌‌های تاریخ نتفلیکس است و ساخت فصل سوم سریال The Witcher آغاز شد.

مطلب پیشنهادی:25 حقیقت جذاب از سریال بریکینگ بد که نمی‌دانستیدفکت‌های عجیبی که تاکنون از آن‌ها بی‌خبر بودید

ویجی‌لاگ پلاس: کال آو دیوتی وارزون 2 و کنسول بازی اپل

تماشا از کانال یوتیوب

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب