سریال کرهای All of Us Are Dead در نتفلیکس خوش میدرخشدخبرها حاکی از آن است که تقریبا اکثر مخاطبان در سراسر جهان اکنون مشغول تماشای سریال All of Us Are Dead (ماه همه مرده‌ایم) هستند و از همین رو این سریال کره‌ای توانسته رتبه اول سریال‌های نتفلیکس را به خود اختصاص دهد.

مطلب پیشنهادی:معرفی پنج سریال نوروزی 1400 – از پایتخت تا نون خهمچنان جای کلاه قرمزی خالی

طبق آماری که از سایت Flixpatrol منتشر شده، سریال The Woman Across The Street From The Girl In The Window اکنون تنها در 11 کشور رتبه اول را دارد، درحالی که All‌ of‌ Us Are Dead در 53 کشور در صدر جدول نتفلیکس قرار دارد و باز هم یک سریال کره‌ای توانسته به موفقیتی در سطح جهانی دست یابد. گفته می‌شود All of Us Are Dead بتواند به زودی سریال مذکور (TWATSFTGITW) را که در آمریکا رتبه نخست نتفلیکس را در اختیار دارد، کنار زده و خودش در صدر قرار گیرد.

All of Us Are Dead یک سریال ترسناک آخرالزمانی زامبی است که با یک داستان مربوط به نوجوانان گره خورده است. نمایش در دبیرستان هیوسان اتفاق می‌افتد، جایی که یک آزمایش علمی به طرز وحشتناکی اشتباه پیش می‌رود. یک همستر پرخاشگر دانش‌آموزی را گاز می‌گیرد که منجر به انتقال نوع جدیدی از ویروس می‌شود و افراد آلوده را به هیولاهایی تبدیل می‌کند که مشتاق گوشت انسان هستند. شیوع به زودی از هیوسان به بقیه شهر گسترش می‌یابد. والدین سعی می کنند بچه‌های خود را نجات دهند، دولت تلاش می‌کند منطقه را قرنطینه کند و بیشتر مردم یا می‌میرند و یا به زامبی تبدیل می‌شوند.

این سریال نخست در سال 2009 در یک وبگاه کره‌ای به نام Webtoon قرار داشت که نهایتا به یک سریال 12 قسمتی در نتفلیکس تبدیل شد و در 28 ژانویه منتشر شد. این سریال در حال حاضر دارای امتیاز 79٪ در وبسایت راتن تومیتوز است که با سریال Squid Games برابری نمی‌کند، اما همچنان با کیفیت و هیجا‌ن‌انگیز است و درست مانند سریال بازی مرکب ثابت کرده که سریال‌های کره‌ای پتانسیل بالایی در سطح جهانی دارند.

مطلب پیشنهادی:10 فیلم ترسناک با مضمون تعقیب و گُریزموش‌ و گربه بازی به سبک ژانر وحشت

ویجی‌لاگ پلاس: کال آو دیوتی وارزون 2 و کنسول بازی اپل

تماشا از کانال یوتیوب

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب