تام هالند ساخت فیلم بعدی Spider-Man قطعی نیستبا توجه به موفقیت بسیار زیاد فیلم Spider-Man: No Way Home، خیلی‌ها انتظار دارند که فیلم‌های دیگری از این مجموعه با بازی تام هالند (Tom Holland) نیز ساخته شود.

اکنون خود تام هالند طی مصاحبه‌ای با سایت اینترتینمنت ویکلی به گفت و گو در این زمینه پرداخته است. هالند با مارول و دیزنی صحبت‌هایی داشته، اما فعلا هیچ چیز مشخص نشده است. از طرف دیگر ایمی پاسکال (Amy Pascal)، تهیه کننده سری فیلم‌های مرد عنکبوتی، چند ماه پیش به صورت مستقیم اعلام کرده بود که سه فیلم دیگر از اسپایدرمن با بازی تام هالند ساخته خواهد شد.

تام هالند همچنین به این اشاره کرد که کوین فایگی (Kevin Feige)، رئیس استودیوهای مارول، با تام راثمن، رئیس بخش سونی پیکچرز، در حال مذاکره هستند تا با امی پاسکال برای آینده این سری برنامه‌ریزی کنند. با این وجود خود هالند در این زمینه اطلاعات کافی در اختیار ندارد. او به جای آینده، فعلا فقط روی موفقیت Spider-Man: No Way Home تمرکز کرده است.

مطلب پیشنهادی:12 لحظه برتر مرد عنکبوتیمهم‌ترین لحظات در حدود 6 دهه ماجراجویی

Spider-Man: No Way Home پایانی برای سه‌گانه مرد عنکبوتی بود که در سال 2017 با Spider-Man: Homecoming کار خودش را آغاز کرد. حق استفاده از این شخصیت در اختیار سونی قرار دارد و مشکلات بین این کمپانی و مارول، باعث که برای مدت زمان کوتاهی ساخت قسمت سوم این سری کنسل شود. بنابر گزارش سایت گیم اسپات، اکنون هالند در فکر استراحت بوده و می‌خواهد برای مدت زمان کوتاهی در فیلم جدیدی بازی نکند.

من شش سال گذشته را صرف تمرکز بر حرفه‌ام کرده‌ام. حالا می‌خواهم استراحت کرده و روی تشکیل یک خانواده تمرکز کنم و بفهمم در خارج از این دنیا چه کاری می‌خواهم انجام دهم. من نمی‌خواهم با مرد عنکبوتی خداحافظی کنم، اما احساس می‌کنم ممکن است آماده خداحافظی با مرد عنکبوتی باشیم. من نمی‌خواهم مانعی برای بازیگر جوان بعدی مناسب این شخصیت باشم.

داستان Spider-Man: No Way Home از جایی شروع می‌شود که هویت واقعی اسپایدرمن لو رفته و پیتر پارکر به دیدن دکتر استرنج و وونگ می‌رود تا از آن‌ها برای پاک کردن هویت واقعی خود کمک بگیرد. دکتر استرنج موافقت می‌کند تا به پیتر کمک کند اما مشکلاتی رخ می‌دهد که آن‌ها را با خطرات مولتی‌ورس مواجه می‌کند. از طرف دیگر صحبت‌هایی درباره ساخت فیلم Amazing Spider-Man 3 نیز وجود دارد.

مطلب پیشنهادی:بهترین فیلم‌های ابرقهرمانی قبل از دنیای سینمایی مارولابرقهرمان بودن قبل از این که ابرقهرمانی مد شه!

سینما: بهترین فیلم‌های ترسناک ایرانی

تماشا با بالاترین کیفیت در یوتوب

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب