تاریخ شیوع در سریال The Last of Us نسبت به بازی متفاوت استبه نظر می‌رسد HBO قصد دارد روز شیوع سریال The Last of Us خود را به کمی عقب‌تر برگرداند که با این وجود، وقایع داستان اصلی نیز در زمان فعلی ما اتفاق خواهد افتاد.

در سال 2022 احتمالا شاهد اتفاق مهمی برای طرفداران The Last of Us خواهیم بود و سریال تلویزیونی آن از HBO Max پخش خواهد شد. تاکنون تصاویر پشت صحنه زیادی از آن منتشر شده و همچنین بسیاری از بازیگران آن مشخص شده‌اند و اکنون جزئیات جدیدی منتشر شده که اطلاعات بیشتری درباره آن ارائه می‌کند.

مطلب پیشنهادی:تحلیل شخصیت جوئل – سری بازی‌های The Last of Usشکست و جبران

اگر با بازی The Last of Us ناآشنا هستید یا حتی برخی جزئیات آن را فراموش کرده‌اید، بهتر است بدانید روز شیوع بازی اول صبح روز 26 سپتامبر 2013 است که در آن نوعی قارچ به نام کوردیسپس وارد شهر آستین، تگزاس شده و باعث تبدیل شدن انسان‌ها به زامبی می‌شود. ویروس به سرعت گسترش پیدا کرد و در نهایت تایید شد که به سراسر کشور رسیده و صدها نفر آلوده شده‌اند.

اکنون حساب NaughtyDogInfo در توییتر ادعا می‌کند سال شیوع در سریال از 2013 به 2003 تغییر پیدا کرده که با این وجود، وقایع اصلی سریال نیز به جای سال 2033 در سال 2023 رخ می‌دهند. او برای ادعای خود به پوسترهای تبلیغاتی سریال از HBO اشاره می‌کند که ظاهرا در آن‌ها از سال 2003 به عنوان تاریخ شیوع یاد شده است.

هرچند دلایل زیادی برای این تصمیم می‌تواند وجود داشته باشد، کاربران نظریه‌های خاص خود را دارند. یکی از کاربران ردیت، معتقد است که دلیل آن می‌تواند قدیمی شدن خودروها و وسایل مربوط به بیست سال پیش نسبت به ده سال پیش باشد که دسترسی به آن‌ها نیز ساده‌تر است.

مطلب پیشنهادی:نقد فیلم Godzilla Vs Kong – نبرد بزرگ هیولاهازمین می‌لرزد…

اگر شایعات اخیر درست باشند، سریال The Last of Us سال جاری پخش خواهد شد و اخیرا دو کارگردان جدید به سریال اضافه شدند و بازیگر نقش رایلی نیز مشخص شد.

امانگ آس با نقش‌های مختلف

تماشای ویدیو از کانال یوتیوب

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب