سی دی پراجکت رد در سال 2022 دو بازی AAA به صورت همزمان توسعه میدهدرئیس سی دی پراجکت رد درباره اهداف استراتژیک این شرکت در سال 2022 صحبت کرد و ظاهرا آن‌ها در مسیر شروع توسعه همزمان دو بازی AAA هستند.

آدام کیچینسکی مدیرعامل استودیو لهستانی در مصاحبه جدید خود با ISBtech درباره استراتژی‌های این شرکت برای سال آینده صحبت کرد و توضیح داد که برنامه بلندپروازانه آن‌ها برای توسعه دو بازی AAA توسط تغییرات مداوم شرکت و استخدام نیروهای اضافی پشتیبانی خواهد شد و همچنین تیم جدید Digital Scapes در ونکوور که تابستان گذشته توسط آن‌ها خریداری شد نیز روی این امر نقش دارند.

کیچینسکی در مصاحبه خود می‌گوید:

توسعه همزمان دو پروژه AAA هدف استراتژیک ما برای امسال است. ما قصد داریم افراد جدید و با استعدادی را برای پشتیبانی از تیم‌های توسعه خود استخدام کنیم.

البته این شرکت در گزارش مالی ماه می 2021 خود نیز به این موضوع اشاره کرده بود. در آن زمان سی دی پراجکت تایید کرد که «در حال کار روی پروژه‌های جدید و آینده خود» است و سپس تصریح کرد که این دو بازی معرفی نشده AAA خواهند بود. در آن زمان تایید شده بود که توسعه موازی آن‌ها در سال 2022 آغاز خواهد شد.

سی دی پراجکت در سال‌های گذشته بیشتر به دلیل انتشار نه چندان موفق بازی Cyberpunk 2077 شناخته می‌شود که البته به نظر می‌رسد نقطه عطفی در تاریخ این شرکت خواهد بود، زیرا هیئت مدیره آن اکنون از دیدگان تازه کارمندان استقبال می‌کند و پذیرای پیشنهادات آن‌ها است. کیچینسکی توضیح می‌دهد:

ما در تلاش هستیم تا اطمینان حاصل کنیم که رهبران تیم در گروه ما استقلال بیشتری در تصمیم‌گیری‌ها و ابتکارات دارند. البته ما به طور مداوم روندها و رویدادهای صنعت را مشاهده می‌کنیم تا از چرخه خارج نشویم. سایبرپانک چیزهای زیادی به ما آموخت و تاثیرات آن باعث می‌شود که در آینده عملکرد بهتری داشته باشیم.

به‌روزرسانی‌های رایگان دو بازی The Witcher 3 و Cyberpunk 2077 برای پلی اسیتشن 5 و ایکس باکس سری ایکس/اس همچنان قرار است در سه ماهه دوم سال 2022 ارائه شوند.

امانگ آس با نقش‌های مختلف

تماشای ویدیو از کانال یوتیوب

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب