سونی به بانجی برای ساخت فیلم بازیهای خود کمک خواهد کردبه گفته سونی، بانجی قصد دارد بازی‌های خود را به پروژه‌های چندرسانه‌ای مانند فیلم و سریال تبدیل کند و خالق پلی استیشن تصمیم دارد تا به آن‌ها در ساخت فیلم کمک کند.

پس از اینکه اعلام شد سونی بانجی را به ارزش 3.6 میلیارد دلار خریداری کرد، گزارش‌های زیادی درباره مزیت‌های این استودیو برای خالق پلی استیشن منتشر شده است. با این حال، «هیروکی توتوکی» مدیر مال سونی اخیرا درباره این موضوع صحبت کرد که بانجی قصد دارد از چه امتیازاتی استفاده کند.

توتوکی در این رابطه توضیح می‌دهد که این خرید فقط به حوزه بازی مربوط نمی‌شود، بلکه شامل استفاده چندگانه از IP مانند تبدیل کردن بازی‌ها به فیلم نیز می‌شود.

بانجی قصد دارد IP های خود را به شیوه‌ای چند بعدی توسعه دهد و امید اصلی آن‌ها این است. برای این منظور، ما «سونی پیکچرز» و «سونی موزیک» را داریم و بانجی می‌تواند از پلتفرم‌ها برای رشد و شکوفایی IP های خود استفاده کند.

پیش از این نیز در گزارش‌های دیگری به تلاش‌های بانجی برای تبدیل کردن بازی‌های خود به عناوین چند رسانه‌ای اشاره شده بود. سال گذشته، این استودیو شروع به استخدام نیروهایی کرد تا «فرانچایز Destiny را به دسته‌های جدیدی از جمله تلویزیون، فیلم، کتاب، کمیک و فرمت‌های صوتی گسترش دهد.»

با توجه به اینکه بخش فیلم و موسیقی سونی به خوبی رشد پیدا کرده، به نظر می‌رسد که اکنون تحقق رویایی بانجی پس از خرید توسط سونی بسیار آسان شده باشد. همچنین با توجه به اینکه، معامله بین سونی و بانجی از ماه‌ها قبل در حال انجام بوده، حتی ممکن است بانجی شروع به استخدام برای این پروژه خود کرده باشد تا پس از اتمام خرید، آن را با سرعت بیشتری پیش ببرد.

سونی نیز طی سال‌های گذشته تلاش زیادی کرده تا بازی‌های خود را به پروژه‌های چند رسانه‌ای تبدیل کند. سال 2020، مشخص شده که این شرکت 7 سریال و 3 فیلم بر اساس بازی‌های خود در حال توسعه دارد و فیلم آنچارتد که اخیرا پوستر جدیدی از آن منتشر شده بود در این ماه اکران خواهد شد.

امانگ آس با نقش‌های مختلف

تماشای ویدیو از کانال یوتیوب

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب