پچ روز نخست Dying Light 2 بیش از 1000 مشکل را برطرف میکندبازی Dying Light 2 فردا در دسترس کاربران قرار می‌گیرد و ظاهرا پچ روز نخست آن قرار است بیش از 1000 مشکل و باگ مختلف را برطرف کند.

همان‌طور که احتمالا در جریان هستید دیروز سایت‌های معتبر دنیا نقد خود از قسمت دوم Dying Light را منتشر کردند که شاهد نظرات کاملا ضد و نقیض بودیم؛ از گیم اینفورمر با نمره عالی 9.5 گرفته تا VGC با نمره 6. نسخه پلی استیشن 5 بازی در متاکریتیک تا این لحظه نمره 77 (با 46 نقد) را دارد.

مطلب پیشنهادی:نقد سریال All of Us Are Dead – اپیدمی مردگان متحرکآخرالزمان زامبی‌ها، تزریق آدرنالین و خلق تنش برای 12 ساعت!

این بازی چند ماه پیش اصطلاحا گلد شد و مراحل ساخت آن به اتمام رسید. از آن زمان تاکنون توسعه‌دهندگان مشغول کار روی پچ روز نخست بوده‌اند که مشخصا قرار است مشکلات بسیاری را در بازی بهبود ببخشد. این مشکلات شامل دیالوگ‌هایی که جلوی پیشرفت داستانی را می‌گرفتند، کرش کردن، پخش نشدن صدا و بسیاری مورد دیگر می‌شود.

تکلند طی یک اعلامیه گفت:

طی چند هفته اخیر ما بیش از هزار مشکل مختلف را برطرف کرده‌ایم، آن هم روی تمامی پلتفرم‌ها. شما می‌توانید منتظر یک پچ روز نخست باشید که حداقل هزار مشکل دیگر را برطرف می‌کند. ما همچنان به تلاش‌های خود برای بهبود نسخه پی‌سی نیز ادامه می‌دهیم.

تکلند مدتی پیش عرضه نسخه سوییچ بازی را به تعویق انداخت و کاربرن این پلتفرم باید حدود شش ماه بیشتر منتظر بمانند. Dying Light 2 قرار است 5 سال پشتیبانی پس از عرضه داشته باشد و طبق گفته سازندگان، تکمیل 100 درصدی آن 500 ساعت زمان می‌برد.

Dying Light 2 از فردا در دسترس کاربران پی‌سی، پلی استیشن 5، ایکس باکس سری ایکس/اس، پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان قرار می‌گیرد.

مطلب پیشنهادی:بررسی بازی World War Zزامبی‌های سریع‌السیر

ویجی‌موبایل: فکت‌های جالب ماینکرفت و بهترین شوترهای موبایلی

تماشای ویدیو از یوتوب

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب