پس از پهلوانان کاربران ایرانی حالا به صفحه شکرستان در IMDb هجوم بردهاندهمانطور که قطعا در جریان هستید، چندی پیش اخباری منتشر شد که نشان می‌داد انیمیشن پهلوانان با پیشی گرفتن از سریال‌های فوق‌العاده‌ای نظیر تاج و تخت و برکینگ بد به بهترین مجموعه سایت IMDb تبدیل شده است. اکنون خبر رسیده که این اتفاق درباره انیمیشن شکرستان هم افتاده و کاربران تلاش می‌کنند امتیاز آن را در IMDb بالا ببرند.

مطلب پیشنهادی:5 انیمیشن علمی‌تخیلی که لایق توجه بیشتری بودندوقتی یک جای کار لنگ می‌زند!

طبق انتظارات، کاربران ایرانی با هجوم به صفحه سریال پهلوانان برای بالا بردن رتبه آن تلاش کردند و نهایتا این اثر از لیست برترین‌های IMDb حذف شد، ظاهرا اکنون نوبت به کارتون شکرستان رسیده است. این مجموعه انیمیشنی ایرانی ین مجموعه با روش کات اوت یا بریده مقوا ساخته شده و استقبال زیادی از آن شده‌است. قسمت‌هایی از این مجموعه در جشنواره‌های خارجی از جمله جشنواره چانگوی چین، جیفونی ایتالیا و جشنواره فیلم کودک هند به نمایش درآمده است.

انیمیشن شکرستان تا این لحظه 19 هزار رای دارد و به نمره 10 از 10 دست پیدا کرده. باید منتظر ماند و دید واکنش مسئولان IMDb به حرکت جدید کاربران ایرانی چه خواهد بود.

شکرستان بیش از 180 شخصیت دارد و همه داستان‌های آن در یک شهر قدیمی و خیالی روی می‌دهد. هر قسمت داستانی مجزا دارد که مردم شکرستان بنا به نیازهای دراماتیک هر قصه، در هر قسمت نقشی متفاوت برعهده می‌گیرند و داستان را رقم می‌زنند.

کارگردانی مجموعه شکرستان بر عهده سعید ضامنی و بابک نظری و عباس جلالی یکتا قرار دارد و مهدی اسماعیلی، سید مهدی موسوی و نسیم خُراشادی زاده نویسندگان آن هستند.

مطلب پیشنهادی:ده شاهدخت برتر دنیای انیمیشن که ساخته دیزنی نیستنداز آناستازیا تا بند انگشتی

ویجی‌موبایل: فکت‌های جالب ماینکرفت و بهترین شوترهای موبایلی
تماشای ویدیو از یوتوب

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب