الکترونیک آرتز سه یا چهار بازی معرفی نشده در دست ساخت دارددر جلسه درآمد مالی اخیر، بلیک یورگنسن، مدیر مالی الکترونیک آرتز (EA) درباره پروژه‌های معرفی نشده و در دست ساخت و همچنین دیدگاه فعلی شرکت در مورد تملک‌ها بحث کرد.

EA در چند هفته گذشته موارد زیادی را در دستور کار خود قرار داده است. به طور مثال، سری بازی‌های پرچم‌دار آن‌ها در سبک شوتر اول شخص، Battlefield 2042، در ارائه یک تجربه خوب به بازیکنان ضعیف عمل کرد (اگرچه به نظر می‌رسد الکترونیک آرتز معتقد است که DICE بازی را در درازمدت تغییر خواهد داد)، اما ممکن است این شرکت در حال آماده شدن برای چشم‌انداز آینده خود باشد و اطلاعات بیشتری در مورد آنچه در ماه‌ها و سال‌های آینده برای مخاطبان خود عرضه می‌کنند، ارائه دهند.

مطلب پیشنهادی:5 شایعه مهم راجع به کال آو دیوتی و بتلفیلد جدیدصف‌کشی دو رقیب دیرینه

در جلسه درآمد مالی سه ماهه اخیر شرکت (که MP1st منتشر کرد)، مدیر مالی EA، بلیک یورگنسن، اظهار داشت که چند پروژه بازی دیگر وجود دارد که آن‌ها هنوز اعلام نکرده‌اند، جدا از بازی‌های جنگ ستارگان که قبلاً اعلام شده بود در Respawn Entertainment در حال توسعه هستند.

علاوه بر این، یورگنسن همچنین اشاره کرد که این شرکت علاقه‌مند به جذب دیگر استودیوها برای رشد سبد محصولات خود است. او گفت:

ما یک بازی Need for Speed ​​جدید در دست ساخت داریم و سه یا چهار مورد دیگر نیز در حال توسعه هستند که هنوز اعلام نکرده‌ایم، اما می‌توانید تصور کنید که ما همیشه در تلاش هستیم تا راه‌هایی برای رشد سال به سال از طریق عناوین جدید، IP جدید و بسته‌های الحاقی پیدا کنیم و همچنین بحث تملک‌ها و خرید استودیوها که در حال حاضر در موقعیت خلاصه کردن پروسه آن قرار داریم، ولی بدین معنا نیست که ما به همه موارد در آینده نگاه نخواهیم کرد.

با قراردادهای خرید اخیر مایکروسافت و سونی، کنجکاو هستیم که ببینیم آیا الکترونیک آرتز یکی از استودیوهای شناخته شده را خریداری می‌کند یا خیر. سال گذشته، آن‌ها خرید استودیو کدمسترز را تکمیل کردند. در مورد بازی‌های اعلام‌نشده، هیچ صحبتی در مورد اینکه دقیقاً چه زمانی معرفی می‌شوند، یا اینکه چقدر تا زمان انتشار آن‌ها فاصله داریم، وجود ندارد.

مطلب پیشنهادی:از بهترین بازی سال تا یه راه درآمدزایی دلاری برای گیمرها بازی‌های رایگان و کامنت‌های شماو البته بدترین بازی سال!

ویجی‌لاگ پلاس: کال آو دیوتی وارزون 2 و کنسول بازی اپل

تماشا از کانال یوتیوب

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب