نمرات بازی OlliOlli World مشخص شد

نمرات بازی OlliOlli World مشخص شدبازی OlliOlli World عنوان اسکیت‌بردینگ استودیو بریتانیایی Roll7 است که همچنین سومین بازی سری OlliOlli محسوب می‌شود و در تاریخ 8 فوریه (19 بهمن) برای کنسول‌های نسل هشتم و نهم پلی استیشن و ایکس باکس، نینتندو سوییچ و پی‌سی منتشر خواهد شد. اکنون اولین نمرات آن به فاصله چند روز تا زمان عرضه مشخص شده است.

بازی OlliOlli World مورد استقبال بسیار خوب منتقدان قرار گرفته است. نسخه پی‌سی آن هم اکنون (و در زمان نگارش این خبر) با وجود نظر 16 منتقد به امتیاز خوب 86 دست پیدا کرده است. نسخه پلی استیشن 5 بازی نیز مورد استقبال بسیار خوبی قرار گرفته و با ثبت نمره توسط 21 منتقد به امتیاز ارزشمند 85 دست پیدا کرده است. در نهایت نسخه ایکس باکس سری ایکس/اس بازی نیز بر اساس نظر 9 منتقد، امتیاز 83 را به ثبت رسانده است.

در ادامه نظر برخی منتقدان درباره نسخه پی‌سی آن را برای شما آورده‌ایم.

وب‌سایت IGN که نمره 90 را برای بازی ثبت کرده، در نقد خود می‌نویسد:

مهم نیست برای تفریح آن را تجربه می‌کنید یا قصد دارید به قهرمان واقعی اسکیت تبدیل شوید، وجود مسیرهای مانند ترن هوایی و طیف گسترده‌ای از حرکات، بازی OlliOlli World را بسیار سرگرم‌کننده می‌کند.

Eurogamer Italy نیز از تجربه بازی راضی بوده و در نقد خود که نمره 80 را به بازی داده توضیح می‌دهد:

OlliOlli World با وجود سبک گرافیکی جدید و پیچیدگی غیرمنتظره طراحی مراحل خود، یک بازی درخشان است که به هیچ وجه نباید آن را نادیده بگیرید.

نکته مثبت دیگر اینکه تمام نقدهای بازی (تاکنون) مثبت بوده‌اند و حتی هیچ نقد متوسطی درباره بازی منتشر نشده است. با این وجود می‌توان گفت OlliOlli World یکی از تجربه‌های کاملا قابل پیشنهاد است که از هفته آینده می‌توانید آن را تجربه کنید.

فصل دوم ماینکرفت #1 – اینجا چخبره؟؟

تماشای ویدیو از یوتوب

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب