آمازون پوسترهایی از سریال ارباب حلقهها منتشر کردآمازون چندین پوستر جدید از سریال ارباب حلقه‌ها با نام کامل The Lord of the Rings: The Rings of Power منتشر کرد که پخش آن از ماه سپتامبر آغاز می‌شود.

به طور کلی 9 پوستر از شخصیت‌های این سریال فانتزی مورد انتظار منتشر شده که هرچند چهره هیچ یک از شخصیت‌ها را نشان نمی‌دهد، اما اولین نگاه رسمی طرفداران به آن‌ها محسوب می‌شود و می‌توان انتظار داشت تا به زودی شاهد اولین تریلر رسمی سریال نیز باشیم. در گالری زیر می‌توانید تمام پوسترهای منتشر شده را مشاهده کنید.

مطلب پیشنهادی:نگاهی به مجموعه آنتولوژی Solos – یک جاه‌طلبی دیگر از آمازونستارگان مطرح هالیوودی در کنار هم چگونه ظاهر شده‌اند؟

نکته مهمی که بر اساس پوسترهای منتشر شده متوجه خواهیم شد، این است که در سریال ارباب حلقه‌ها با طیف گسترده‌ای از شخصیت‌های متفاوت و مختلف مواجه خواهیم بود که احتمالا هرکدام از آن‌ها پیشینه‌های مختلفی خواهند داشت. درست مانند چیزی که Game of Thrones به خوبی توانست ارائه کند و سریال HBO نیز شامل شخصیت‌ها و خانواده‌های مختلفی می‌شد.

پخش The Lord of the Rings: The Rings of Power از تاریخ 2 سپتامبر یا 11 شهریور 1401 آغاز می‌شود و تمام قسمت‌های آن به صورت هفتگی پخش خواهند شد. «رابرت آرمایو» و «جوزف ماول» که در سریال Game of Thrones نیز به ترتیب در نقش «ند استارک جوان» و «بنجن استارک» حضور داشتند، در این سریال نیز به ایفای نقش می‌پردازند اما آمازون هنوز به صورت رسمی بازیگرها و نقش آن‌ها را اعلام نکرده است.

مطلب پیشنهادی:داستان ساخته شدن فیلم ارباب حلقه‌ها با حضور بیتلز و کوبریک چه بود؟اقتباسی که هیچ‌وقت به سرانجام نرسید

داستان سریال در دوران دوم سرزمین میانه رخ می‌دهد، یعنی هزاران سال پیش از وقایع فیلم‌های ارباب حلقه‌ها. همچنین می‌توان انتظار داشت تا در سریال شاهد بسیاری از لحظات مهم تاریخ سرزمین میانه از حمله به قدرت رسیدن سائورون، ایجاد حلقه اصلی و ظهور و سقوط نومنور باشیم.

سینما: آینده سینمای مارول چطور خواهد بود؟ [تماشا کنید]

با بالاترین کیفیت در یوتوب سینما

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب