نسخه موبایل بازی Overwatch احتمالا در دست ساخت استدر گذشته شایعات زیادی وجود داشت که ادعا می‌کردند بازی Overwatch به موبایل خواهد آمد و اکنون شواهد جدید وجود دارد که نشان می‌دهد این شوتر اول شخص AAA احتمالا راهی پلتفرم‌های موبایل خواهد شد.

بر اساس آگهی استخدام قرار گرفته در وب‌سایت رسمی اکتیویژن بلیزارد برای «مدیر محصول» یک پروژه موبایل ظاهرا تایید می‌کند که این شرکت توسعه نسخه موبایل بازی Overwatch را در برنامه‌های آینده خود قرار داده است.

مطلب پیشنهادی:چطور در اورواچ پیانو بزنیم؟ورکشاپ اورواچ در اختیار خلاقیت کاربران

در توضیحات این درخواست استخدام، آمده است:

بلیزارد انترتینمنت به دنبال یک مدیر محصول با استعداد و مشتاق است تا به ما در ساخت بهترین تجربه‌های بازی موبایل در جهان کمک کند. این شخص روی عناوین متعددی کار خواهد کرد: Diablo، Overwatch، Hearthstone و بازی‌های خارق‌العاده دیگری. مدیر محصول باید درک درستی از توسعه بازی‌های موبایل داشته باشد و در تجربه‌های پیش از راه‌اندازی یا زنده تجربه داشته باشد.

مطلب پیشنهادی:راهنمای هدشات کردن در بازی PUBG New Stateتک گلوله، بوسه مرگ!

در توضیحات آگهی به Overwatch اشاره شده است، بنابراین می‌توان انتظار داشت که بلیزارد در حال برنامه‌ریزی برای شروع کار روی بازی است یا در حال حاضر روی یک بازی دیگر برای موبایل کار می‌کند. با این وجود، بلیزارد هنوز هیچ بیانیه رسمی در این رابطه اشاره نکرده است و باید برای ارائه اخبار تکمیلی بیشتری منتظر بمانیم.

ویجی‌موبایل: فکت‌های جالب ماینکرفت و بهترین شوترهای موبایلی

تماشای ویدیو از یوتوب

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب