فیلم Scream 6 ساخته میشود

فیلم Scream 6 ساخته میشودپنجمین فیلم Scream (جیغ) 14 ژانویه در سینماها اکران شد و عملکرد آن به قدری خوب بود که اکنون خبر رسیده فیلم Scream 6 نیز قرار است ساخته شود و کار فیلمبرداری آن تابستان امسال آغاز می‌شود.

مطلب پیشنهادی:28 فیلم و انیمیشن خانوادگی که بزرگسالان با آن‌ها ارتباط برقرار می‌کنندشاهکارهایی که مرز سن و سال را کنار زدند

به گزارش هالیوود ریپورتر، همان تیم خلاقی که بر فیلم قبلی را نظارت داشته، قرار است هدایت Scream 6 را هم برعهده داشته باشد. چاد ویللا، تهیه‌کننده اجرایی این فیلم در اواخر ماه ژانویه گفت:

برای اینکه آن را خاص و ویژه کنید، باید چیزهایی را که به عنوان قوانین جدید تعیین شده‌اند زیر پا بگذارید و خارج از آن عوامل متغیر بازی کنید. حالا که قوانین را شکسته‌اید و دوباره آن را بازسازی کردید، وقت آن است که به دنبال هدف بروید.

SpyGlass و پارامونت در بیانیه مشترکی که در آن دنباله بعدی فیلم را تایید کردند درباره آن گفتند: «ما از تمام طرفداران که در سراسر جهان با اشتیاق فیلم ما را پذیرفتند، بسیار سپاسگزاریم. نمی‌توانیم صبر کنیم تا ببینیم نویسندگان ما از جمله جیمز وندربیلت و گای بوسیک برای آینده آماده کرده‌اند.»

مت بتینلی اولپین و تایلر جیلت به عنوان کارگردان و جیمز وندربیلت به همراه گای بوسیک مانند فیلم قبلی برای نوشتن فیلمنامه به Scream 6 بازمی‌گردند. این همان تیم برنده است که باعث شد Scream 5 بتواند در هفته آخر افتتاحیه خود 30.6 میلیون دلار فروش کند.

در اخبار مرتبط خواندیم که فروش فیلم Scream از مرز 100 میلیون دلار عبور کرد و این فیلم به سلطنت مرد عنکبوتی در باکس آفیس پایان داد.

مطلب پیشنهادی:بهترین فیلم‌های کوسه‌ای که باید در تابستان تماشا کنیدخونی که از آرواره‌ها به اقیانوس می‌ریزد

فصل دوم ماینکرفت #1 – اینجا چخبره؟؟
تماشای ویدیو از یوتوب

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب