بازی Warcraft امسال برای گوشیهای هوشمند عرضه میشوداز سال 2017 شایعاتی از نسخه موبایلی بازی Warcraft به گوشی می‌رسید و اکنون بلیزارد تایید کرده است که در سال 2022 شاهد عرضه این عنوان به بازار خواهیم بود.

در کنفرانس مالی شرکت برای سه ماه اخیر، بلیزارد به سهامداران خود اعلام کرد که برای سال 2022، محتوای بسیار زیادی در راه Warcraft است. ادامه پشتیبانی از World of Warcraft، هارت‌استون و یک بازی موبایلی جدید نیز در همین کنفرانس تایید شد. بنابر گزارش سایت IGN، این شرکت در سال 2021 اعلام کرده بود که روی چند بازی موبایلی از Warcraft کار می‌کنند.

مطلب پیشنهادی:چطور در اورواچ پیانو بزنیم؟ورکشاپ اورواچ در اختیار خلاقیت کاربران

بلیزارد همچنین به این اشاره کرد که از زمان آغاز توسعه این بازی مدت زمان قابل توجهی گذشته و در آینده نزدیک شاهد عرضه آن‌ها خواهیم بود. شایعات به این اشاره دارند که یکی از این پروژه‌ها یک بازی کارتی با واقعیت افزوده شبیه به Pokemon GO خواهد بود. در حال حاضر اطلاعات بیشتری در این زمینه در اختیار ما قرار ندارد و تنها این را می‌دانیم که این بازی‌ها در دنیای وارکرفت جریان دارند. از طرف دیگر بازی موبایلی Diablo: Immortal نیز در نیمه اول سال 2022 منتشر می‌شود.

پس از اینکه ریمیک Warcraft 3 نتوانست در بازار عملکرد خوبی داشته باشد و یک پروژه شکست خورده برای بلیزارد محسوب می‌شود، گمانه زنی‌های زیادی در مورد محتوای جدید وارکرفت وجود دارد. احتمالا با یک به روزرسانی یا بسته الحاقی جدید طرف هستیم، اما ممکن است یک پروژه بزرگ‌تر نیز در دست ساخت قرار داشته باشد. انتظار می‌رود در آینده نزدیک در این زمینه اطلاعات بیشتری منتشر شود.

این کمپانی همچنین چند روز پیش اعلام کرد که در حال ساخت یک بازی AAA سبک بقا جدید است و حدود 5 سال پیش پروسه ساخت این بازی شروع شده بود. از طرف دیگر گزارشات به این اشاره دارند که بلیزارد یک بازی بزرگ معرفی نشده دیگر نیز در دست ساخت دارد. با این وجود در حال حاضر بازی‌های Diablo 4 و Overwatch 2 برای این توسعه دهنده در اولویت قرار دارند.

فصل دوم ماینکرفت #1 – اینجا چخبره؟؟

تماشای ویدیو از یوتوب

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب