شینجی میکامی از ریمیک Resident Evil 4 چه انتظاری داردشایعات زیادی به ساخت ریمیک Resident Evil 4 توسط کپکام اشاره دارند و اکنون شینجی میکامی (Shinji Mikami)، خالق و کارگردان اصلی بازی، به این موضوع واکنش نشان داده است.

سایت VG247 با میکامی مصاحبه‌ای داشته و نظر او را درباره ریمیک Resident Evil 4 پرسید. میکامی گفت:

طرفداران خواهان این ریمیک هستند که موضوع خوب است. عالی می‌شود اگر کپکام کارش را به خوبی انجام دهد و داستان را بهتر کند؛ در مجموع محصول خوبی روانه بازار کند.

شینجی میکامی به این اشاره کرد که داستان رزیدنت اویل 4 را تنها در سه هفته نوشته بود، چون بیشتر از این وقت نداشت.

مطلب پیشنهادی:راهنمای پیدا کردن و ارتقای تمام سلاح‌های Resident Evil Villageبا تمام امکاناتی که برای کشتن لایکن‌ها دارید آشنا شوید

تغییر داستان موضوع عجیب و ناآشنایی برای کپکام نیست و قبلا هم این کار را با سری رزیدنت اویل انجام داده است. به عنوان مثال آن‌ها در ریمیک Resident Evil 3 نقش یکی از اعضای تیم STARS را تغییر داده بودند. در واقع همه چیز به این بستگی دارد که کپکام می‌خواهد چقدر زمان صرف این پروژه کند و کیفیت این ریمیک به اهداف این کمپانی ارتباط نزدیکی خواهد داشت.

بازی رزیدنت اویل 4 در سال 2005 به بازار عرضه شد و نه تنها بهترین نسخه از این سری محسوب می‌شود، بلکه یکی از بهترین بازی‌های تاریخ صنعت ویدئویی گیم است. البته عده‌ای از طرفداران قدیمی رزیدنت اویل در آن زمان چندان به این بازی علاقه نشان ندادند، چرا که نسبت به گذشته خیلی تغییر کرده بود. کار روی ریمیک Resident Evil 4 از سال 2018 توسط استودیو تازه تاسیس M-Two آغاز شده بود.

با این وجود کپکام در سال 2020 گذشته تصمیم گرفت که نقش استودیو M-Two در توسعه ریمیک رزیدنت اویل 4 را کاهش دهد. از این رو بخش 1 کپکام، تیم سازنده سری بازی Resident Evil و DEvil May Cry، کار روی این پروژه را آغاز کرده است. این تیم احتمالا این پروژه را ریبوت کرده‌ که ممکن است باعث تاخیر زمان عرضه آن تا سال 2023 شود.

مطلب پیشنهادی:3‌ 11 نکته که برای زنده ماندن در Resident Evil Village باید بدانیدنکاتی که ای کاش از ابتدا می‌دانستیم

فصل دوم ماینکرفت #1 – اینجا چخبره؟؟

تماشای ویدیو از یوتوب

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب