• خبر
  • تاریخ انتشار ۱۴۰۰-۱۱-۱۶
عکس داماد مهران مدیری لو رفت

عکس داماد مهران مدیری لو رفتعکس داماد مهران مدیری لو رفت

عکسی از شهرزاد مدیری درکنار یک مرد جوان منتشر شده است که به ظن بسیاری داماد مهران مدیری است.

عکس داماد مهران مدیری لو رفت

مهران مدیری بازیگر، کارگردان و مجری ایرانی است . شهرزاد مدیری تا قبل از اکران ساعت پنج پدرش در سال ۹۶ ناشناخته بود، و عکسی هم از او منتشر نشده بود اما بتازگی او را بیشتر در فستیوال های هنری و تئاتری هم می بینیم. عکس جدیدی از دختر مهران مدیری در کنار یک مرد منتشر شد که به نظر می رسد داماد مهران مدیری است.

بیوگرافی شهرزاد مدیری

شهرزاد مدیری متولد ۱۳ بهمن ۱۳۷۵ در تهران، طراح است او فارغ التحصیل رشته طراحی لباس است، او علاقه ای به بازیگری ندارد و پدرش هم گفته او را به یک بازیگر نمی دهد.

او کوچکترین عضو یک خانواده هنری است، پدرش چهره شناخته شده بازیگری است، تنها برادرش فرهاد در کار موسیقی می باشد و مادرش به ادبیات علاقه دارند.

شهرزاد به همراه دوستانش یک برند طراحی لباس بنام لورلای دارد که صفر تا ۱۰۰ طراحی و دوخت را برعهده دارند، لباس آنها برای افراد خاصی و بصورت تکی دوخته می شود.

او در رشته نفاشی و موسیقی در کنار برادر فعالیت می کند و می گوید هرگز به بازیگر شدن فکر نمی کند، البته اگر پدر بخواهد برایش بازی کنم، اینکار را انجام خواهم داد.

او در همه ایونت هایی که برای طراحی و فشن در کشورهای مختلف دایره می شود شرکت می کند.

همچنین بخوانید. قلب محمد کاسبی از کار افتاد / آخرین وضعیت سلامتی محمد کاسبی

مهران مدیری

مهران مدیری بعد از گرفتن دیپلم وارد دانشگاه شد ولی به خاطر علاقه اش به بازیگری دانشگاه را نیمه کاره رها کرد و وارد دنیای هنر شد، او در سال ١٣۶٨ کار در رادیو را آغاز کرد و به مدت شش سال در داستان شب مشغول کار گویندگی بود.

او چندین سال قبل ازدواج کرده است و حاصل این ازدواج دو فرزند یک پسر به نام فرهاد و یک دختر به نام شهرزاد می باشد.

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب