قیمت قطعی دلار در سال 1401 اعلام شد + جزئیاتبا اظهارات مدیر برجسته دولت رئیسی، قیمت قطعی دلار برای ماههای آینده و به خصوص از سال 1401 مشخص شد. سید مسعود میرکاظمی رئیس سازمان برنامه و بودجه دولت سید ابراهیم رئیسی درباره آینده قیمت دلار به صراحت اعلام کرد که اعداد کنونی بازار واقعیت ندارد و قیمت متفاوتی برای دلار آمریکا تعریف خواهد شد.

میرکاظمی گفت که در بودجه 1401 قیمت دلار نیمایی تک نرخی بسته می شود که به معنای تعیین قیمت حداکثر 23 هزار تومان خواهد بود. که این نگاه میرکاظمی با برنامه های صالح آبادی نیز هماهنگ است و دولت قصد دارد قیمت دلار را به 23 هزار تومان برساند که این رقم می تواند پایینتر از این نیز باشد. 

در صورتی که دولت دلار 4200 تومانی را از آذرماه حذف کرده و فریب ادعاهایی مانند مهم بودن گندم و دارو(بخوانید بیش از 80 درصد تجهیزات لوکس پزشکی) را نخورد، خواست میرکاظمی از ماههای پایانی سال 1400 نیز قابل تحقق خواهد بود و نیازی به سال آینده نیست. 

آنچه دیگران میخوانند لباس عجیب سحر قریشی + عکس واریزی جدید به حساب بازنشستگان کشور + جزئیات فوری | خواننده معروف ایرانی درگذشت + علت فوت باورنکردنی تغییر ظاهر عجیب ملیکا شریفی نیا در 35 سالگی + عکس نیکی کریمی چقدر پیر شده + عکس
now = new Date(); var head = document.getElementsByTagName('head')[0]; var script = document.createElement('script'); script.async = true; script.type = 'text/javascript'; var script_address = 'https://cdn.yektanet.com/template/bnrs/yn_bnr.min.js'; script.src = script_address + '?v=' + now.getFullYear().toString() + '0' + now.getMonth() + '0' + now.getDate() + '0' + now.getHours(); head.appendChild(script);

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب