توجه : تمامی مطالب این سایت از طریق ربات جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران توسط آیدی موجود در بخش تماس با ما، به ما اطلاع داده تا مطلب حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

جواب کاردرکلاس و فعالیت صفحه ۶۱ ریاضی چهارم


پاسخ کاردرکلاس و فعالیت صفحه ۶۱ ریاضی پایه چهارم ابتدایی از فصل سوم ضرب و تقسیم را در ادامه در بخش آموزش و پرورش ماگرتا برای شما دانش آموز عزیز فراهم کرده ایم.

پاسخ کاردرکلاس صفحه ۶۱ ریاضی چهارم

۱- حاصل تقسیم های زیر را پیدا کنید و مانند نمونه، برای هر تقسیم رابطه های تقسیم آن را بنویسید.

حل کار در کلاس صفحه 61 ریاضی چهارم ابتداییحل کار در کلاس صفحه 61 ریاضی چهارم ابتدایی

همچنین بخوانید: جواب فعالیت صفحه ۶۰ ریاضی چهارم

???? دانش آموز عزیز مطالب درسی قرار داده شده در این سایت فقط جنبه کمک آموزشی دارد، حتما قبل از استفاده کردن از این پاسخ ها خودتان هم به سوالات جواب دهید سپس مشکلاتتان را برطرف کنید.

جواب فعالیت صفحه ۶۱ ریاضی چهارم

۱- ناصر و منصور ۲۷ کلوچه و ۹ جعبه داشتند و میخواستند کلوچه ها را در جعبه ها بگذارند. آنها برای اینکه بدانند در هر جعبه چند کلوچه می توانند قرار دهند، کارهای زیر را انجام دادند. راه حل هر کدام را کامل کنید و توضیح دهید.

روش ناصر: ناصر ۹ تا ظرف کشید و در هر کدام به ترتیب یک کلوچه کشید و کلوچه ها را شمرد. این کار را آن قدر تکرار کرد تا ۲۷ کلوچه تمام شود. سپس داخل ظرف ها را نگاه کرد تا ببیند چند کلوچه در هر ظرف قرار می گیرد.

پاسخ سوالات فعالیت صفحه 61 ریاضی چهارم ابتداییپاسخ سوالات فعالیت صفحه 61 ریاضی چهارم ابتدایی

۲- در تقسیم بالا باقی مانده صفر شد. اگر در تقسیمی باقی مانده صفر شود، می گوییم مقسوم بر مقسوم علیه بخش پذیر است. در کدام یک از این تقسیم ها مقسوم بر مقسوم علیه بخش پذیر است؟

گام به گام صفحه 61 ریاضی چهارم فصل سومگام به گام صفحه 61 ریاضی چهارم فصل سوم

همچنین بخوانید: جواب تمرین صفحه ۵۹ ریاضی چهارم

✅ در این بخش جواب کاردرکلاس و فعالیت صفحه ۶۱ ریاضی چهارم را مرور کردیم، اگر سوالی دارید از بخش نظرات بپرسید. همچنین جهت مشاهده گام به گام سایر درس های کتاب کافیست شماره صفحه آن را به همراه عبارت ماگرتا در گوگل جست و جو کنید.

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب