توجه : تمامی مطالب این سایت از طریق ربات جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران توسط آیدی موجود در بخش تماس با ما، به ما اطلاع داده تا مطلب حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

جواب فعالیت صفحه ۳۴ ریاضی چهارم ؛ تساوی کسرها


جواب صفحه 34 و حل سوالات فعالیت صفحه ۳۴ ریاضی چهارم از بخش تساوی کسرها فصل دوم را در ادامه در بخش آموزش و پرورش ماگرتا برای شما دانش آموز عزیز فراهم کرده ایم.

جواب فعالیت صفحه ۳۴ ریاضی چهارم

۱- درسال گذشته یاد گرفتید که به کمک شکل، کسرهای مساوی بنویسید. برای شکل های زیر کسرهای مساوی بنویسید.

حل سوالات فعالیت صفحه 34 ریاضی چهارم دبستانحل سوالات فعالیت صفحه 34 ریاضی چهارم دبستان

مطلب پیشنهادی: جواب تمرین صفحه ۳۳ ریاضی چهارم۲- در شکل های زیر ۴ مربع از ۸ مربع رنگ شده اند. با توجه به هر شکل، کسر مربوط به آن را بنویسید و از آن یک تساوی کسر نتیجه بگیرید.

جواب فعالیت 34 ریاضی چهارم ابتداییجواب فعالیت 34 ریاضی چهارم ابتدایی

۳- در شکل های زیر ۴ دایره از ۱۲ دایره رنگ شده اند. با دسته بندی های مختلف، کسرهای مساوی را نمایش دهید و تساوی مربوط به آنها را کامل کنید.

۴- تساوی ۴/۶ = ۲/۳ را با رسم شکل مناسب نشان دهید.

پاسخ فعالیت صفحه 34 تساوی کسرها ریاضی چهارم دبستانپاسخ فعالیت صفحه 34 تساوی کسرها ریاضی چهارم دبستان

دانش آموز عزیز قبل از استفاده از این پاسخنامه حتما خودتان یکبار به تمامی سوالات پاسخ دهید سپس اگر مشکلی داشتید از این مطلب برای رفع آن کمک بگیرید. با این کار مفهوم درس را نیز به خوبی یاد می گیرید.همچنین بخوانید: جواب صفحه ۳۲ ریاضی چهارم ؛ فعالیت و کاردرکلاس

✅ به پایان جواب فعالیت صفحه ۳۴ ریاضی چهارم از بخش تساوی کسرها رسیدیم، اگر سوالی دارید آن را از قسمت نظرات بنویسید. همچنین جهت مشاهده پاسخ سایر تمرین های کتاب ریاضی کافیه شماره صفحه اونو به همراه عبارت ماگرتا در گوگل جست و جو کنید.

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب