توجه : تمامی مطالب این سایت از طریق ربات جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران توسط آیدی موجود در بخش تماس با ما، به ما اطلاع داده تا مطلب حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

جواب فعالیت و کاردرکلاس صفحه ۳۴ ریاضی پنجم


جواب فعالیت و کاردرکلاس صفحه ۳۴ ریاضی پنجم دبستان از فصل دوم کسر را در ادامه در بخش آموزش و پرورش ماگرتا برای شما دانش آموز عزیز فراهم کرده ایم.

جواب فعالیت صفحه ۳۴ ریاضی پنجم

برای حل سوال فعالیت صفحه 34 ریاضی پنجم به صورت زیر عمل کنید:

۲/۳ گرده افشانی گیاهان را حشرات انجام می دهند. ۴/۵ گرده افشانی که حشرات انجام می دهند، توسط زنبورها صورت می گیرد. چه کسری از گرده افشانی را زنبورها انجام می دهند؟ شکل های زیر راه حل مسئله را نشان می دهند. راه حل را توضیح دهید. با توجه به فعالیت بالا، حاصل ضرب دو کسر چگونه به دست می آید؟ توضیح دهید.پاسخ فعالیت صفحه 34 ریاضی پایه پنجم ابتداییپاسخ فعالیت صفحه 34 ریاضی پایه پنجم ابتدایی

مطلب پیشنهادی: جواب فعالیت و کاردرکلاس صفحه ۳۳ ریاضی پنجم

دانش آموز عزیز جهت مشاهده بهتر و واضع تر تصاویر کافیست یکبار بر روی آن ها کلیک کنید سپس تصویر جدید باز شده را به اندازه ای که می خواهید بزرگنمای کنید.

جواب کاردرکلاس صفحه ۳۴ ریاضی پنجم

برای پاسخ به سوالات کار در کلاس صفحه 34 ریاضی پنجم به صورت زیر عمل کنید:

۱- هر شکل را به ضرب مناسب آن وصل کنید.۲- حاصل ضرب کسرهای زیر را به دست آورید. با توجه به ضرب های بالا، در ضرب دو کسر اگر کسرها جا به جا شوند، حاصل چه تغییری می کند؟
۳- فاصله‌ی خانه‌ی رضا تا مدرسه ۳/۴ کیلومتر است. فاصله‌ی خانه‌ی امیر تا مدرسه ۱/۳ این فاصله است. فاصله‌ی خانه‌ی امیر تا مدرسه چه کسری از یک کیلومتر است؟

پاسخ کار در کلاس صفحه 34 کتاب ریاضی پنجم دبستانپاسخ کار در کلاس صفحه 34 کتاب ریاضی پنجم دبستان

همچنین بخوانید: جواب فعالیت و کاردرکلاس صفحه ۳۲ ریاضی پنجم

✅ به پایان جواب های سوال فعالیت و کاردرکلاس صفحه ۳۴ ریاضی پنجم دبستان رسیدیم، اگر سوالی دارید آن را از قسمت نظرات بپرسید. همچنین جهت مشاهده جواب سایر تمرین های کتاب شماره صفحه آن را به همراه کلمه «ماگرتا» در گوگل جست و جو کنید.

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب