توجه : تمامی مطالب این سایت از طریق ربات جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران توسط آیدی موجود در بخش تماس با ما، به ما اطلاع داده تا مطلب حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

آغاز انتخاب رشته دارندگان مدال نقره و برنز المپیاد دانش آموزی


. . . . . . . . . . . . .

به گزارش تیزلند، دارندگان مدال‌های نقره و برنز داخل المپیادهای دانش‌آموزی واجد شرایط استفاده از «آیین‌ نامه پذیرش با آزمون استعدادهای درخشان به شماره 21/77897 مورخ پنجم مرداد 1393 مصوب شورای هدایت استعدادهای درخشان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری» درصورتی‌ که در آزمون سراسری سال 1400 شرکت کرده باشند، باید از تاریخ 1400.7.5 لغایت 1400.7.7 نسبت به ثبت‌نام و انتخاب 5 کدرشته ‌محل از دفترچه راهنمای انتخاب رشته آزمون سراسری سال 1400 (دفترچه شماره 2) اقدام کنند.

لازم به ذکر است مطابق ماده 2 آیین‌نامه یاد شده حداکثر 10 درصد ظرفیت هر کدرشته ‌محل به حائزین شرایط این آیین‌نامه اعم از دارندگان نشان طلا، نقره و برنز کشوری المپیادهای دانش‌آموزی، دانشجویان نمونه کشوری در دوره کاردانی، رتبه‌های اول تا سوم نهایی جشنواره جوان خوارزمی در دوره‌های دانش‌آموزی یا کاردانی و دانش‌آموخته رتبه اول دوره کاردانی به شرط کسب حدنصاب نمره علمی لازم اختصاص می‌یابد.(برای دارندگان نشان‌‌های طلا، نقره و برنز کشوری المپیادهای دانش‌آموزی حسب مصوبات وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی حدنصاب علمی لازم 80 درصد و برای سایرین 90 درصد نمره آخرین فرد پذیرفته شده در گزینش آزاد کدرشته‌محل مورد تقاضاست).

سازمان سنجش آموزش کشور براساس اولویت نمره و انتخاب رشته متقاضیان نسبت به معرفی آنها در ظرفیت تخصیصی اقدام می‌‌کند.

سازمان سنجش همچنین اعلام کرد: در راستای مصوبات ستاد ملی مقابله با بیماری کرونا مبنی بر اعمال محدودیت در پذیرش حضوری متقاضیان به منظور جلوگیری از شیوع ویروس کرونا و حفظ سلامتی متقاضیان و خانواده‌های آنها و برای ارائه خدمات سریع‌تر و دقیق‌تر این سازمان به تمامی متقاضیان، ضمن عذرخواهی از داوطلبان گرامی، امکان پاسخگویی حضوری وجود ندارد و بررسی و پاسخ‌گویی به درخواست‌ها به صورت اینترنتی انجام می‌شود. لذا خواهشمند است از مراجعه حضوری جداً خودداری کنید سوالات خود را می‌توانید از طریق سیستم پاسخگویی اینترنتی https://request.sanjesh.org مطرح کنید.

منبع: خبرگزاری فارس

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب