معرفی بازی Assoluto Racing جایگزین موبایلی گرن توریسمواگر علاقه‌مند به تجربه بازی‌های ریسینگ موبایلی هستید، در این مطلب با بررسی بازی iOS و اندروید Assoluto Racing همراه باشید.

اگر به دنبال تجربه حس هیجان‌انگیز رانندگی با ماشین‌های چند صد اسب بخاری هستید، عناوین ریسینگ جزو معدود گزینه‌های شما خواهند بود که می‌توانند راضیتان کنند. این بازی‌ها از آن‌جایی جذاب هستند که مخاطب را راهی ماجراهایی می‌کنند که معمولا نمی‌توانند آن‌ها را در دنیای واقعی تجربه کنند. تاریخچه بازی‌ها ریسینگ به چیزی بیش از دهه‌های اخیر باز می‌گردد. این بازی‌ها جزو اولین سبک‌هایی بودند که ریشه‌هایشان را در دستگاه‌های آرکید و کنسول‌های قدیمی افکندند و تبدیل به چیزی شدند که هرکسی عاشق تجربه کردنشان است.

وقتی صحبت از بازی‌های ریسینگ می‌شود، اولین چیزی‌که فورا به آن فکر می‌کنیم؛ فرنچایزهای بزرگی مانند نید فور اسپید و فورتزا است. اما راستش را بخواهید، این بازی‌ها چیزی فراتر از قوه تخیل ما هستند. گاهی رد پای بازی‌های ریسینگ را می‌توان در دنیای دیگر سبک‌های بازی‌سازی نیز پیدا کرد و این بازی‌ها تنها محدود به قلمرو خود نیستند و شاید برای همین است که دست سازندگان در ساخت بازی‌های ریسینگ را باز گذاشته. منتهی مرز بین موفقیت و شکست یک بازی ریسینگ، نازک‌تر از یک تار موست! گاهی یک تصمیم اشتباه می‌کنن است که فرنچایزی را به نابودی بکشاند و گاهی نیز؛ یک عنصر خلاقانه کوچک؛ نجات‌بخش مجموعه‌ای فراموش‌شده است.

مطلب پیشنهادی:تجربه فرنچایز فاینال فانتزی؛ این‌بار در کالبد یک بتل رویال موبایلیبا یکی از جاه‌طلبانه‌ترین بتل رویال‌های سال 2021 آشنا شوید

ماجراجویی‌های عناوین ریسینگ بقدری خلاقانه بود که بازی‌سازهای موبایلی نیز به فکر ساخت عناوین ریسینگ موبایلی گرفتند. اگر بخواهیم که کمی منصفانه به این موضوع نگاه کنیم؛ باید اعتراف کرد که ریسینگ‌های موبایلی باعث انقلابی بزرگ در دل پلتفرمی شدند که نیاز به تغییر داشت. امروزه بازی‌های ریسینگ موبایلی نه‌تنها جذاب‌اند، بلکه مرزها را جا به جا کرده‌اند و کیفیتی در حد و اندازه بازی‌های ریسینگ کنسولی را به تصویر کشیده‌اند.


خرید دسته بازی آی پگا مخصوص موبایل

خوشبختانه امروزه بازی‌های ریسینگ موبایلی به لطف سخت‌افزار مناسب گوشی‌های هوشمند، گرافیک‌های فوق‌العاده‌ای را به تصویر کشیده‌اند. پیشرفت روز افزون بازی‌های ریسینگ موبایلی باعث شده تا ما انتظارات بالایی از این بازی‌ها داشته باشیم. Assoluto Racing گرافیکی را به تصویر کشیده که شاید بتوان آن را رقیب مناسبی برای بازی‌های کنسولی دانست. شبیه‌سازی ماشین و آب و هوای پویای Assoluto Racing نه‌تنها عالی است، بلکه در کنار صداگذاری فوق‌العاده ماشین‌ها و محیط Assoluto Racing چیزی را پدید آورده که می‌توانیم از آن به عنوان شاهکار ریسینگ‌های موبایلی یاد کنیم.

پیشنهاد می‌شه!

اگر علاقه‌مند به تجربه بازی گرن توریسمو هستید، شاید بازی موبایلی Assoluto Racing بتواند شما را راضی‌ کند. صحبت از عنوانی است که بخاطر گرافیک شاهکار و موسیقی‌متن و صداگذاری دوست داشتنی‌اش شناخته می‌شود. البته نباید فراموش کرد که Assoluto Racing در بخش گیم‌پلی نیز حرف‌های زیادی برای علاقه‌مندان بازی‌های ریسینگ دارد.

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب