کمیکبوکهای فورتنایت از مارول شامل اسکینهای رایگان خواهد بود



کمیک‌بوک‌های فورتنایت از مارول شامل اسکین‌های رایگان خواهد بود

اگر افشاگری‌های اخیر در رسانه‌های اجتماعی حقیقت داشته باشد، کراس‌اوور کمیک‌بوکی آتی میان مارول و فورتنایت ممکن است چیزی بیشتر از یک داستان جدید ارائه دهد.

بهمن ماه سال گذشته شرکت مارول سری Fortnite X Marvel Zero War را معرفی کرد، همکاری میان بتل رویال اپیک گیمز و تایتان کتاب‌های مصور که در تاریخ 8 ژوئن (18 خرداد) عرضه خواهد شد. یک ماه بعد از آن کاورهای نسخه ویژه این مجموعه با حضور شخصیت‌هایی از هر دو جناح، رونمایی شد. اکنون اخباری منتشر شده مبنی بر اینکه کاورهای مختلف ممکن است دارای اسکین‌های جدید و سایر اقلام تزئین کاراکتر باشد که بازیکنان می‌توانند از طریق خرید کمیک‌‌بوک‌ها در دنیای واقعی به دست آورند.

به گفته افشاکننده برجسته فورتنایت ShiinaBR در توییتر، با خرید هر یک از پنج شماره این سری کمیک‌بوکی، یک مورد تزئینی دریافت خواهید کرد. با خرید شماره اول یک اسکین، با خرید شماره دوم یک روکش، با خرید شماره سوم یک کلنگ، با خرید شماره چهارم یک اسپری و در نهایت با خرید شماره پنجم یک صفحه لودینگ دریافت می‌کنید. طبق اطلاعات لو رفته، یک اسکین اضافی نیز برای هر بازیکنی که هر پنج کد را ثبت کند، در دسترس قرار خواهد گرفت.

در همین حال Hypex یکی دیگر از تولیدکننده‌های محتوای برجسته فورتنایت کاورهای متنوع دیگری از سری را به اشتراک گذاشت که شامل یکی از شخصیت‌هایی است که فورتنایت هنوز به خود ندیده است: Spider-Man 2099. در حالی که پیتر پارکر (مرد عنکبوتی اصلی) در ما‌ه‌های اخیر ظاهر شده، ما هنوز با میگل اوهارا در جزیره فورتنایت ملاقات نکرده‌ایم.



به نظر می‌رسد این مجموعه کمیک‌بوکی همان برنامه Batman/Fortnite: Zero Point را دنبال خواهد کرد، یک رویداد محدود شش شماره‌ای با حضور بتمن از شرکت DC Comics که از آوریل تا جولای سال گذشته اجرا شد. هر یک از این شماره‌ها شامل اقلام تزئینی ویژه برای فورتنایت، از جمله اسکین‌های منحصربه‌فرد برای بتمن و همچنین هارلی کویین بود.

مطلب پیشنهادی:12 لحظه برتر مرد عنکبوتیمهم‌ترین لحظات در حدود 6 دهه ماجراجویی

فصل دوم ماینکرفت #11 – بالاخره پدرام برگشت!

تماشای ویدیو از یوتوب

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب