بازیگر کریتوس توسط پلیس دستگیر شدجوزف گت (Joseph Gatt)، بازیگر موشن کپچر کریتوس در چندین نسخه از God of War، ده روز پیش به جرم ارتباط صریح جنسی با یک خردسال دستگیر شد.

نیروهای پلیس از بخش جرایم اینترنتی علیه کودکان حکم تفتیش خانه جوزف گت را اجرا و این بازیگر بریتانیایی را به جرم تماس با یک خردسال برای آزار جنسی دستگیر کرد. گت ساعاتی بعد با یک وثیقه 5 هزار دلاری آزاد شد تا تحقیقات بیشتری در این زمینه صورت گیرد. پلیس شهر لس آنجلس همچنین به دنبال شناسایی دیگر قربانیان احتمالی بوده، اما گت با انتشار بیانیه‌ای تمامی اتهامات را دروغ و اشتباه می‌داند.

بدیهی است که من می‌خواهم به اتهامات کاملا وحشتناک و غیرواقعی که اخیرا علیه من مطرح شده، پاسخ دهم. این اتهامات 100٪ اشتباه و نادرست هستند. من اشتباهات و اطلاعات گمراه کننده را در بیانیه مطبوعاتی امروز را تایید می‌کنم. همچنین به طور کامل با پلیس و LAPD همکاری می‌کنم تا به این موضوع خاتمه دهم. من مشتاقانه منتظر پاک کردن نام خوبم هستم.

مطلب پیشنهادی:چگونه می‌توان مرد عنکبوتی تام هالند را به دنیای سونی منتقل کرد؟روش‌های ملحق کردن اسپایدی به دیگر شخصیت‌های عنکبوتی

جوزف گت در سریال بازی تاج و تخت نقش تن واگ (Thenn Warg) را برعهده داشت و در چندین بازی ویدئویی به عنوان صداپیشه و بازیگر موشن کپچر حضور داشته است. او در چندین نسخه از سری خدای جنگ از جمله ریبوت سال 2018، Ghost of Sparta، خدای جنگ 2، خدای جنگ 3، Chains of Olympus و Ascension بازیگر کریتوس بود.

از دیگر نقش‌های او باید لرد اسکورج (Lord Scourge) در سری بازی Star Wars: The Old Republic اشاره کرد. او همچنین بازیگر چندین شخصیت در بازی The Elder Scrolls Online و Dark Elfهای مرد در The Elder Scrolls V: Skyrim بود. البته باید به این نکته اشاره کنیم که در نسخه سال 2018 خدای جنگ، کریستوفر جاج (Christopher Judge) صداپیشه کریتوس بود.

مطلب پیشنهادی:راهنمای بازی God of War بعد از پایان بخش داستانیپیش از Uninstall این مطلب را بخوانید!

فصل دوم ماینکرفت #11 – بالاخره پدرام برگشت!

تماشای ویدیو از یوتوب

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب