پر طرفدار ترین مدل تخت دخترانه کیتیسلب مسئولیت: صرفا نمایش‌دهنده این متن تبلیغاتی است و تحریریه مسئولیتی درباره محتوای آن ندارد.

تخت خواب های دخترانه را با مدل های بسیار متمایزی می توانید در بازار خریداری کنید. تخت خواب های فانتزی دو طبقه، تختخواب های کلبه ای، تختخواب های عروسکی و تخت خواب های ساده تنها بخشی از هزاران محصولی است که در پیش روی شما عزیزان قرار دارد. شما می توانید با استفاده از این عروسک دخترانه یک دیزاین بسیار خاص و منحصر به فرد را به تصویر بکشانید. استفاده از عروسک کیتی برای درب کمدهای سرویس خواب، برای تاج تخت و حتی برای صندلی و آینه نه تنها یک ایده منحصر به فرد به شمار می آید که سبب می شود شما به یک دکوراسیون بی نظیر دست پیدا کنید. در ادامه با ما همراه باشید تا چند مدل تخت کیتی را به شما عزیزان معرفی کنیم تا شما هم بتوانید بهترین ها را در قاب چیدمان داخلی منزل خود شاهد باشید.

سرویس خواب کیتی دخترانه پر طرفدار

شما اگر به اندازه کافی در اتاق خواب فرزندتان فضا در اختیار داشته باشید. می توانید از سرویس خواب کیتی برای ایده پردازی بهره بگیرید. این سرویس خواب را می توانید به صورت آنلاین و سفارشی نیز از وب سایت مبل و میز (moblomiz.com/Products/TeenBed) خریداری کنید. استفاده از یک تخت خواب به همراه میز کنار تختی، کمد و میز توالت بدون تردید زیبا سازی بی نظیری را برای شما فراهم می آورد. حتی شما می توانید با استفاده از عروسک و قاب عکس های که در تصویر نمونه مشاهده می کنید با همین شخصیت کارتونی دست به طراحی اتاق خواب فرزند خود بزنید. اگر از تم رنگی سفید صورتی الهام بگیرید این تصویر سازی به اصل شخصیت عروسک نزدیک تر خواهد بود. تصویر نمونه در تاج بالای تختخواب عکس گوش های عروسک به همراه پاپیون را طراحی کرده است و در قسمت قید پایینی عکس عروسک به صورت کامل چاپ شده است. از آنجایی که این پاپیون برای قاب آینه نیز در نظر گرفته شده است و تمام وسایل با دو تم رنگی صورتی و سفید طراحی شده است بسیار زیبا جلوه کرده است.

سرویس خواب دخترانه عروسکی کیتی ساده

اگر نمی خواهید خیلی رنگ های تندی برای ساخت سرویس خواب به کار بگیرید. ما به شما خرید محصول فوق را توصیه می کنیم. این بدان معنا است که حتی رنگ های کم حال تر هم تنها با یک آرم از شخصیت کیتی می تواند شما را به هدفی که در سر دارید برساند. تنها از پاپیونی که برای روی سر این عروسک استفاده شده است به عنوان نماد کلی برای تمام دستگیره های کشو و تخت و میز توالت در نظر گرفته شده است. حتی این امر را می توانید برای درب کمد و کشو های کمد نیز مشاهده کنید.

سرویس خواب دخترانه کیتی تمام سفید

شاید استفاده از رنگ صورتی برای دختر نوجوان شما خیلی خوشایند نباشد اما تمایل داشته باشد از این عروسک به عنوان یک نماد اصلی برای طراحی بهره بگیرد. برای این منظور ما خرید سرویس خواب فوق را توصیه می کنیم. همان طور که در تصویر مشاهده می کنید. این تخت خواب با عروسک های حکاکی شده کیتی به شکل هنرمندانه ای طراحی شده است. گربه بازیگوشی که در تمام اتاق خواب قابل مشاهده است. از تاج تخت تا قید پایین تخت خواب شما به راحتی می توانید پاپیون صورتی و پروانه صورتی رنگ این عروسک زیبا را در قابی سفید مشاهده کنید. از سوی دیگر برای قید پشت میز کار، درب کمد، کشوی های میز توالت و کشوی کتابخانه و قید بالای آن به راحتی این گربه دخترانه زیبا قابل مشاهده است. بسته به سلیقه شما می تواند این گربه بیشتر تکرار شود شبیه آیتم فوق یا کمتر باشد و با رنگ صورتی این نماد به نمایش گذاشته شود.

سرویس خواب کیتی ساده با المان صورتی

تم رنگ صورتی اصلی ترین نمادی است که کیتی را معرفی می کند. شما می توانید از این ایتم رنگی با رنگ طوسی یا سفید استفاده کنید و سپس با برچسب های که کیتی را معرفی می کند به تصویر سازی بپردازید. همان طور که در تصویر مشهود است برای درب کمد و گهواره نوزاد از این عکس استفاده شده است و سایر آیتم ها با دستگیره های که شکل گل است و یا با تم رنگی سفید صورتی طراحی شده است می توانید سبک طراحی ویژه ای را شاهد باشید. خرید تخت خواب، کمد، بوفه دکوری، درآور و گهواره با یک تم رنگی و چند آیتم عروسکی امری است که سبب جذابیت این کار شده است. استفاده از پرده و فرش سفید و یا اگر کار خیلی از آیتم صورتی بهره نگرفته باشد با رنگ صورتی سبب زیبا تر شدن اتاق خواب فرزند شما می شود.

کلام آخر پیرامون تخت دخترانه کیتی

همان طور که در طی مقاله پیش رو اشاره شد تخت دخترانه کیتی و سایر اکسسوری های همراه با این محصول با استفاده از این نماد عروسکی به راحتی قابل دیزاین کردن است. از آنجای که دختر خانم ها به این شخصیت کارتونی بسیار علاقه مند هستند. برای تاج تخت به صورت جداگانه گاهی این عروسک ساخته و وصل می شود یا اینکه به صورت چاپ شده روی کار نقش می بندد. شما می توانید با مشاهده محصولاتی که در وب سایت مبل و میز برای شما در نظر گرفته شده است به طرح های بسیار متمایز دست پیدا کنید و بهترین ها را برای خود فراهم سازید. امید است مطالب ارائه شده در راستای آشنایی شما عزیزان با این محصول کاربردی و زیبا مورد توجه شما قرار گرفته باشد. برای خرید آنلاین تختخواب های کیتی پرطرفدار با کیفیت بسیار بالا ما به شما وب سایت مبل و میز را توصیه می کنیم.

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب