لیز شریدان بازیگر سریال Seinfeld درگذشتلیز شریدان بازیگر سریال Seinfeld درگذشت

چند هفته پیش شاهد مرگ استل هریس (Estelle Harris) از Seinfeld بودیم و اکنون لیز شریدان (Liz Sheridan) از این سریال نیز فوت کرده است.

مطلب پیشنهادی:بهترین انیمه‌های سال 2021 – از تاکسی عجیب تا سانی بویسالی پر بار برای انیمه‌بازها

لیز شریدان نقش مادر شخصیت جری ساینفلد را بازی می‌کرد و 93 سال سن داشت. این خبر را آماندا هندون، نماینده و دوست خوب شریدان، اعلام کرده است. بنابر گزارشات او مدتی پس از جشن تولدش به دلایل طبیعی در خواب درگذشت. از آثار مهم لیز شریدان در ابتدای حرفه‌ای هنری‌اش می‌توان به سریال جنایی و محبوب Kojak در سال 1977 اشاره کرد. دیگر آثار قابل توجه او در آن سال‌ها Three’s a Crowd، سریال کمدی ALF و Archie Bunker’s Place هستند.

با این وجود خیلی‌ها لیز شریدان را تنها به عنوان مادر جری ساینفلد در سریال Seinfeld می‌شناسند. شریدان همچنین یک رقاص تعلیم دیده نیز بود که با نمایش Frank Merriwell کار خودش را در تئاتر برادوی آغاز کرد. او در سال 1977 در نمایش Happy End در کنار مریل استریپ (Meryl Streep) و کریستوفر لوید (Christopher Lloyd) حضور داشت.

شریدان همچنین یک فیلم‌نامه اتوبیوگرافی به نام Dizzy & Jimmy نوشت که روی رابطه خودش با جیمز دینِ جوان‌تر و مشهور نشده، تمرکز داشت. آخرین نقش‌آفرینی‌های او در سریال American Dad، ساخته شده توسط ست مک‌فارلین (Seth MacFarlane)، و فیلم Play the Game صورت گرفته است. او در یک دهه گذشته دیگر در فیلم یا سریالی حضور نداشت و تصمیم به بازنشستگی گرفت.

مطلب پیشنهادی:نگاهی به قسمت اول سریال جیران – روایت اشتباه تاریخبازسازی قجری سریال شهرزاد

فصل دوم ماینکرفت #11 – بالاخره پدرام برگشت!

تماشای ویدیو از یوتوب

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب