یک بازیکن به تنهایی سختترین باس Elden Ring را برای دیگران شکست میدهدشاید بهتر باشد Malenia, Blade of Miquella سرسخت‌ترین باس Elden Ring شعار «من هرگز شکست نخورده‌ام» را تغییر دهد، زیرا یکی از بازیکنان خود را مامور کرده تا از طرف دیگر بازیکنانی که از شکست او ناامید شدند، مالنیا را بارها و بارها به تنهایی شکست دهد.

این وضعیت را تصور کنید: شما در شکست دادن یکی از سخت‌ترین باس‌های Elden Ring گیر کرده‌اید. ده‌ها بار تلاش کردید و شکست خوردید و حالا تنها می‌خواهید که این مصیبت به پایان برسد. به همین خاطر دنبال احضار (Summon) یک بازیکن دیگر هستید تا در مبارزه به شما کمک کند.

مطلب پیشنهادی:راهنمای کاربردی بازی Elden Ring برای مبتدیانمرگ از آن‌چه که فکر می‌کنید به شما نزدیک‌تر است!

یک علامت احضار با نام «Let me solo her» (بذار تنهایی بکشمش) به همراه تصویری از ظاهر بازیکن ظاهر می‌شود. به نظر می‌رسد که او در هر دو دست خود کاتانا گرفته است و چیزی جز یک لُنگ و یک دیگ بر سر ندارد. آیا این شخص شوخی می‌کند؟ آیا واقعا با وجود اینکه هیچ زره‌ای بر تن ندارد، به تنهایی می‌تواند مالنیا را شکست دهد؟

در واقع مشاهده می‌کنید که «Let me solo her» به زیبایی هر چه تمام‌تر، به حرف خود عمل می‌کند. همانطور که پست‌های متعددی در سابردیت Elden Ring نشان دادند، این بازیکن شوخی نمی‌کند و به تنهایی و اغلب اوقات بدون خوردن حتی ضربه‌ای، دوئل تک به تک با مالنیا را پیروز می‌شود. کسانی که جنگجوی دیگ به سر را احضار می‌کنند، تنها لازم است یک گوشه بنشینند و نمایش را تماشا کنند. او حتی الهام‌بخش طرفداران سپاسگزار خود نیز شده که پست‌های زیادی را به ستایش از او اختصاص دادند.

به نظر می‌رسد نام کاربری «Let me solo her» در رسانه‌های اجتماعی Klein Tsuboi است که در ادامه ویدیویی از یکی از دوئل‌های خود با مالنیا را در یوتیوب آپلود کرده و همچنین در ردیت پست گذاشته تا به دیگر بازیکنان پلتفرم پی‌سی اطلاع دهد که علامت احضار او «مثل همیشه برای ‌Tarnished‌های درمانده وجود خواهد داشت».

اگر مشخص شد که مالنیا برای شما دردسر زیادی دارد، شاید بهتر باشد به دنبال علامت Let me solo her بگردید و او را احضار کنید. سپس استراحت کنید و یک جنگجوی تقریباً برهنه را تماشا کنید که هرگز طعم شکست را نچشیده و چالش‌برانگیزترین باس Elden Ring را به یک بازی کودکانه تبدیل می‌کند.

مطلب پیشنهادی:چگونه بهترین کلاس Elden Ring را انتخاب کنیم؟باکلاس شویم!

فصل دوم ماینکرفت #11 – بالاخره پدرام برگشت!

تماشای ویدیو از یوتوب

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب