No More Heroes 3 برای پلی استیشن، ایکس باکس و پیسی عرضه میشودبازی No More Heroes 3 پاییز امسال از انحصار نینتندو سوییچ در می‌آید و برای پلی استیشن، ایکس باکس و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

قسمت سوم از سری محبوب ساخته استودیوی Grasshopper Manufacture در مرداد ماه 1400 به طور اختصاصی برای کنسول نینتندو سوییچ منتشر شد، اما اکنون تایید شده است که به پلتفرم‌های دیگر نیز منتقل خواهد شد.

ناشر XSEED Games به تازگی اعلام کرده است که این بازی برای پلی استیشن 5، ایکس باکس سری ایکس/اس، پلی استیشن 4، ایکس باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. نسخه های جدید دارای جلوه‌های بصری بهبود یافته، نرخ فریم بهتر و زمان بارگذاری سریع‌تر خواهند بود.

مطلب پیشنهادی:چطور از لپ‌تاپ به عنوان نمایشگر ایکس باکس استفاده کنیم؟از لپ‌تاپ به عنوان مانیتور پرتابل استفاده کنید

این بازی هم به صورت دیجیتالی و هم به صورت فیزیکی «Day 1 Edition» منتشر خواهد شد که با قیمت 59.99 دلار به فروش می‌رسد. نسخه روز اول با تعدادی اقلام ویژه فیزیکی نیز همراه خواهد بود که از جمله آن‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

یک نسخه از بازی یک کتاب هنری با جلد نرم یک سی دی با آهنگ‌های منتخب از موسیقی متن بازی پلاک دوچرخه سواری Santa Destroy جعبه سفارشی با تصویری جدید به طراحی هنرمند یوسوکه کوزاکی

داستان بازی No More Heroes 3 نُه سال پس از وقایع قسمت دوم روایت می‌شود و تراویس را نشان می‌دهد که بار دیگر در سعی و تلاش است تا به صدر جدول آدمکش‌ها راه پیدا کند.

نکته متفاوت داستان در این است که این بار آدمکش‌ها همگی از فضا می‌آیند و تراویس تلاش می‌کند آن‌ها را شکست دهد تا به یک موجود بیگانه شیطانی به نام FU برسد و او را از تسلط بر جهان باز دارد.

مطلب پیشنهادی:چه مقدار رم برای بازی کردن مناسب است؟و این که یک ماژول یا چند ماژول؟

فصل دوم ماینکرفت #11 – بالاخره پدرام برگشت!

تماشای ویدیو از یوتوب

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب