رونمایی از اولین تریلر فیلم Crimes of the Future با بازی کریستن استوارت، لئا سیدو و ویگو مورتنسن2 ساعت پيش

رونمایی از اولین تریلر فیلم Crimes of the Future با بازی کریستن استوارت، لئا سیدو و ویگو مورتنسن

رونمایی از اولین تریلر فیلم Crimes of the Future با بازی کریستن استوارت، لئا سیدو و ویگو مورتنسن
تریلر
زهرا اکیما
div#mediaad-Oxua .ni-widget-header-inline { border-bottom-color: transparent; } div#mediaad-Oxua.ni-related-container, div#yn-article-display-5781, div#yn-article-display-5782 { display: block; background-color: #455c65 !important; padding: 10px; margin: 40px 0; font-size: 12px; } div#mediaad-Oxua .ni-widget-header-span { font-size: 14px!important; font-weight: 200; padding: 5px 20px; background: #587682; } div#mediaad-Oxua .ni-mediaad-logo { width: 70px!important; } div#mediaad-Oxua p.ni-ellipsis { font-size: 14px; font-weight: 100; color: #fff; } div#mediaad-Oxua .ni-ellipsis:hover { color: #d2d2d2; } div#yn-article-display-5781 .yn-header, div#yn-article-display-5782 .yn-header{ border-color: transparent; margin: 0; margin-bottom: 15px; height: 30px; background: transparent; font-weight: 100; } div#yn-article-display-5781 .yn-heading, div#yn-article-display-5782 .yn-heading { color: #fff; font-size: 15px; font-weight: 100; background: #587682; } div.YEKTANET.yn-article-display a { color: #fff; } div.YEKTANET.yn-article-display .yn-item:hover .yn-item_title { color: #ffffff !important; } div#yn-article-display-5781 p.yn-item_title, div#yn-article-display-5782 p.yn-item_title { color: #ffffff; font-weight: 100; } div#s77abebb .s_header { font-weight: 100; font-size: 14px; } div#s77abebb .s_title { text-align: right; font-weight: 100; }

«دیوید کراننبرگ»، فیلمساز سرشناس، پس از هشت سال دوری از صندلی کارگردانی، با فیلمی علمی-تخیلی به‌نام «جنایات آینده» (Crimes of the Future) به سینما بازگشته است. این پروژه در رقابت رسمی جشنواره فیلم کن امسال حضور دارد و قرار است در ماه ژوئن اکران شود. در این داستان آینده‌نگر، انسان‌ها به حدی تکامل یافته‌اند که بدن‌شان با واقعیت‌ها و مشکلاتی که خودمان ایجاد کرده‌ایم تطبیق می‌یابد – اما این چگونه دیدگاه وجود انسان را تغییر می‌دهد؟

اگر این موضوع خیلی فلسفی به‌نظر می رسد، کافی است به تریلر فیلم نگاهی بیندازید و خواهید دید که کراننبرگ در حال کاوش عمیق در سوالات بزرگ زندگی است. بیشتر از آن، این کارگردان به وضوح به ریشه‌های ترسناک بدن خود باز می‌گردد، و از صحنه‌هایی استفاده کرده که مطمئناً هنگام تماشای آن ما را به وحشت می‌اندازند. بنابراین به نظر می‌رسد که «دیوید کراننبرگ» در فیلم «جنایات آینده» در بهترین حالت خود بوده است.

علاوه بر این، تریلر نشان می‌دهد که کراننبرگ – که فیلمنامه را نیز نوشته است – تمام تلاش‌های خود را کرده است تا «جنایات آینده» تا حد امکان از واقعیت کنونی ما دور به‌نظر برسد. در عرض یک دقیقه، ما شاهد انجام اقدامات پزشکی در داخل یک ساختار تابوت مانند، افرادی با اندام‌های بدن در موقعیت‌هایی هستیم که نباید قرار داشته باشند، چیزهای انتزاعی و ابداعی و افرادی که از پلاستیک تشکیل شده‌اند.

فیلم «جنایات آینده» اولین نمایش خود را در جشنواره فیلم کن امسال خواهد داشت که از 17 می (27 اردیبهشت) آغاز می‌شود. پس از آن، این فیلم قرار است در ماه ژوئن به‌طور گسترده در سینماها اکران شود و تاریخ مشخصی هنوز برای اکران آن اعلام نشده است.


پروشات در تلگرام
پروشات در اینستاگرام
#bigad * {max-width: 100%;}

مطالب مرتبط

اولین تریلر فصل چهارم سریال Stranger Things منتشر شد

رونمایی از دومین تریلر فیلم حماسی The Northman به کارگردانی رابرت اگرز

اولین تریلر فیلم Deep Water با بازی آنا د آرماس و بن افلک منتشر شد

دومین تریلر و پوستر رسمی فیلم Doctor Strange in the Multiverse of Madness منتشر شد

انتشار دومین تریلر فیلم The Lost City با بازی ساندرا بولاک و چنینگ تیتوم

                               

دیدگاه‌ها

بستن فرم

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب