مایکروسافت احتمالا قصد دارد به بازیهای رایگان ایکس باکس تبلیغات اضافه کندبار دیگر شایعاتی شنیده می‌شود که مایکروسافت در حال بررسی امکان اضافه کردن تبلیغات به بازی‌های رایگان ایکس باکس است.

بر اساس گزارش Business Insider، ایکس باکس قصد دارد به توسعه‌دهندگانی که بازی‌های رایگان می‌سازند، درآمد تبلیغاتی ارائه کند. در گزارش این نشریه آمده است:

یکی از منابع ما تصور می‌کند که مایکروسافت در حال حاضر علاقه‌ای به کسب درآمد از تبلیغات ندارد، زیرا می‌خواهد فرصت‌های درآمدزایی بیشتری را برای توسعه‌دهندگانی که بازی‌های رایگان می‌سازند فراهم کند.

مطلب پیشنهادی:بررسی بازی Bright Memory – تقابل دنیای آینده و دنیای باستاندر ظاهر جذاب، اما در باطن زشت

منابع دیگری نیز ادعا می‌کنند که ظاهرا مایکروسافت بسیار «با احتیاط عمل می‌کند» و قصد دارد که یک «بازار خصوصی» ایجاد کند که فقط برندهای منتخب می‌توانند در بازی‌های خود به شیوه‌ای که تجربه بازی خراب نشود، در تبلیغات استفاده کنند.

مطلب پیشنهادی:چطور با ایکس باکس روی توییچ استریم کنیم؟بدون هزینه اولیه شروع به استریم از طریق کنسول ایکس باکس خود کنید

با این حال، همانطور که به نظر می‌رسد، برنامه‌های ایکس باکس هنوز در مراحل اولیه خود است و موارد نامشخص بسیار زیادی درباره آن وجود دارد. به عنوان مثال مشخص نیست که آیا ایکس باکس‌ قصد دارد از انواع دیگری از تبلیغات مانند ویدیوهای تبلیغاتی که در بازی پخش می‌شوند، استفاده کند یا خیر.

Top 10: خفن‌ترین نژاد‌های دنیای بازی‌مورتال کامبت

تماشا از کانال یوتیوب

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب