کیفر ساترلند برای بازگشت دوباره به سریال 24 آماده استکیفر ساترلند به دنیا اعلام کرده که آماده است تا نقش نمادین خود در سریال 24، جک بائر را بار دیگر بازی کند، زیرا داستان این شخصیت هنوز «حل نشده» به نظر می‌رسد.

موضوع سریال 24 و شخصیت جک بائر در جلسه پرسش و پاسخ این بازیگر با مجله GQ مطرح شد. کیفر ساترلند درباره سریال طولانی شبکه فاکس گفت:

دلم برای آن تنگ شده است. یک تجربه باورنکردنی بود. من یاد گرفته‌ام که آدم بهتر است در مورد انجام دادن یک کاری یا انجام ندادن آن، قاطع نباشد. من عاشق بازی در آن شخصیت هستم. معتقدم داستان حل نشده است.

اگر قرار باشد داستانی نوشته شود که برای من منطقی باشد و تصور کنم که می‌توانم به این فرنچایز کمک کنم، از آن حمایت خواهم کرد، حتی اگر مشارکت من محدود باشد.

مطلب پیشنهادی:نگاهی به سریال یاور – چندش‌آورترین سطح مردانگیداستان ضعیغی که زیر کلیشه‌های سنگین نابود می‌شود

پاسخ ساترلند لزوما حکم یک خود اندیشی بیهوده را ندارد. در شهریور ماه سال گذشته، فاکس اعلام کرده بود که به طور فعال به دنبال «بحث‌های خلاقانه» برای احیای مجدد سریال است. سریال اصلی به مدت 9 فصل پخش شد و همچنین به یک فیلم تبدیل شد که باید گفت مدت زمانی طولانی برای سریالی است که هر فصل آن در بازه‌های 24 ساعته رخ می‌دهد.

با این حال، احیای مجدد سریال احتمالا به مراتب بیشتر در معرض انتقاد یا مقاومت آشکار از طرف بینندگان بابت یک اثر حامی شکنجه، قرار خواهد گرفت. قسمت اول از فصل اول سریال در روز 6 نوامبر 2001، تنها چند هفته پس از حملات 11 سپتامبر به نمایش درآمد و اکنون با تماشاگرانی که احتمالا انتقادات بیشتری نسبت به این فرانچایز دارند که از نظر تاریخی غرق در داستان‌های نژادپرستانه است، روبرو خواهد شد.

ساترلند در مورد آن زمان و رویدادهای منتهی به اولین قسمت سریال به GQ گفت که او و تمام افراد حاضر در سریال احساس دوسوگرایی داشتند.

هیچکس نمی‌خواست سریال چیزی شبیه به آن اتفاق وحشتناکی باشد که ما شاهد وقوعش بودیم. با این وجود، کشور احساس بسیار متفاوتی داشت. حتی اگر 24 تنها یک برنامه تلویزیونی بود و یک مرد در حال مبارزه برای نجات کشور بود، چیزی بود که آن‌ها دوست داشتند. بنابراین همین کار را انجام دادیم.

مطلب پیشنهادی:نگاهی به قسمت شانزدهم سریال خاتون – فاجعه مطلق

فصل دوم ماینکرفت #11 – بالاخره پدرام برگشت!

تماشای ویدیو از یوتوب

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب