پس از یازده سال بهروزرسانی بزرگی برای Diablo 2 منتشر شدبلیزارد به‌روزرسانی بزرگ جدیدی برای بازی Diablo 2: Resurrected منتشر کرد که تغییرات گسترده‌ای را در تعادل آن ایجاد کرده و همچنین بسیاری از مشکلات بازی کلاسیک را برطرف کرده است.

پچ 2.4 اولین به‌روزرسانی اصلی بازی Diablo 2: Resurrected در بیش از 11 سال است و برخی مشکلات بسیار بزرگ آن که از زمان عرضه در سال 2000 وجود داشته را برطرف کرده است. در بین موارد برطرف شده مهم، می‌توان به دو باگ بسیار قدیمی بازی اشاره کرد که یکی از آن‌ها باعث می‌شد مانا قهرمان بازیکنان به طور کامل از بین برود و دیگری آسیب زیادی به آن‌ها وارد می‌کرد.

البته توسعه‌دهندگان بازی Diablo 2: Resurrected سال گذشته اعلام کرده بودند که قصد دارند باگ‌هایی مانند موارد فوق را برطرف کنند که به دلیل محاسبات اشتباه در کد‌های بازی، از مدت‌های قبل بازیکنان را آزار می‌دهند.

بلیزارد همچنین در این به‌روزرسانی، تغییرات قابل توجه و مهمی برای ایجاد تعادل بین تمام هفت کلاس مختلف بازی به وجود آورده است. تیم توسعه بازی در این تغییرات، تمام جنبه‌های کلاس‌ها از جمله انیمیشن‌های حمله تا مهارت‌های رزمی را در نظر گرفته است.

برای اطلاع بیشتر از تمام تغییرات این نسخه، می‌توانید به صفحه یادداشت‌های پچ 2.4 بازی مراجعه کنید. Diablo 2: Resurrected هم اکنون در دسترس نینتندو سوییچ، پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، پی‌سی، ایکس باکس وان و سری ایکس قرار دارد.

فصل دوم ماینکرفت #11 – بالاخره پدرام برگشت!

تماشای ویدیو از یوتوب

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب