سیدی پراجکت رد نسخه نسل The Witcher 3 با مشکلی مواجه نشده استهرچند نسخه نسل جدید بازی ویچر 3 تا اطلاع ثانوی تاخیر خورد اما استودیو لهستانی سی‌دی پراجکت رد تاکید دارد که توسعه آن با مشکلی مواجه نشده است.

سی‌دی پراجکت رد اخیرا در کنفرانس خود با سرمایه‌گذاران، اطلاعات زیادی درباره بازی‌های خود به اشتراک گذاشت و البته «میتشا نواکوفسکی» معاون ارشد توسعه کسب‌و‌کار آن درباره نسخه نسل جدید ویچر 3 گفت:

«در طول این چند روز خبرهای مهم اینترنت را بررسی می‌کردم یکی از مواردی که واقعا توجه من را به خود جلب کرد، نسخه نسل جدید Witcher 3 «تا اطلاع ثانوی» تاخیر خورد بود که با وجود آن به نظر می‌رسید توسعه بازی با مشکل بزرگی روبرو شده است.

چنین چیزی واقعیت ندارد. نیش و کنایه‌های زیادی وجود دارد که ما قصد داریم مثلا در ژوئن سال آینده یا زمانی نزدیک به آن بازی را منتشر کنیم که کاملا اینطور نیست.»


مطلب پیشنهادی:معرفی مجموعه کمیک‌های The Witcherداستان‌های بیش‌تر از گرالت آو ریویا

نسخه نسل فعلی بازی The Witcher 3 ابتدا قرار بود همزمان با به‌روزرسانی جدید Cyberpunk 2077 منتششر شود که پس از آن تا نیمه دوم سال 2022 به تعویق افتاد. با این حال، اواخر هفته گذشته نیز تا مدت زمان نامشخصی انتشار آن به عقب افتاد.

به نظر می‌رسد توییت ارسال شده توسط حساب رسمی بازی The Witcher کمی نامفهوم بوده است. در این توییت سی‌دی پراچکت هیچ اشاره‌ای به کلمه «تاخیر» نکرده است و به گفته نواکوفسکی توییت چهارشنبه درباره توسعه آن توسط‌های داخلی این شرکت بوده است. او توضیح می‌دهد:

«تمام چیزی که قصد داریم بگوییم، این است که ما توسعه بازی را توسط تیم داخلی خود انجام می‌دهیم. توسعه بازی توسط تیم داخلی به پایان می‌رسد. ما در حال ارزیابی زمان خود هستیم و این امر نیاز به کمی تحقیق دارد. هیچ کس نمی‌گوید بازی به تعویق افتاده، بلکه فاصله زمانی بزرگی در توسعه آن به وجود آمده است.»


مطلب پیشنهادی:10 بازی که زمان عرضه بالاترین گرافیک را داشتندچشمانت جز زیبایی نبینند!

نسخه نسل جدید بازی ویچر 3 تاکنون توسط استودیو مستقر در روسیه Saver Interactive در حال توسعه بود. پس از حمله نظامی روسیه به اوکراین، تحریم‌های بین‌المللی و تنش‌های سیاسی زیادی بین روسیه و لهستان به وجود آمده است و حتی سی‌دی پراجکت هم تمام تجارت خود با روسیه را متوقف کرده است.

فصل دوم ماینکرفت #11 – بالاخره پدرام برگشت!

تماشای ویدیو از یوتوب

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب