ناگفته های مهران احمدی در دورهمی+عکسمهران احمدیمهران احمدی

گفتگوی متفاوت مهران احمدی در دورهمی

برنامه دورهمی شب گذشته ۵ اردیبهشت ماه ۹۹ ساعت ۲۳ روی آنتن شبکه نسیم رفت. مهران مدیری در این برنامه میزبان مهران احمدی بازیگر سریال پایتخت بود.

مهران احمدی برای دومین بار مهمان مهران مدیری در برنامه دورهمی شد.اولین حضور این بازیگر در برنامه دورهمی مربوط به تیرماه سال ۹۶ است.

بازشگت مهران احمدی به پایتخت و ادامه این سریال

مهران مدیری گفتگو با مهران احمدی را با حضور دوباره او در پایتخت آغاز کرد و بهبود سریال پایتخت در این باره گفت:در برنامه سه سال پیش دورهمی که من حضور داشتم اعلام کردم که به نظرم دیگر نیازی به حضورم در پایتخت نیست اما بعد از آن با دیدن علاقه مردم به بازگشت دوباره ام تصمیمم را گرفتم و با محسن تنابنده و سیروس مقدم صحبت کردم و با وجود سختی کار بازگشت بهبود، بالاخره برگشتم.

مهران مدیری و مهران احمدیمهران مدیری و مهران احمدی

مهران احمدی درباره قسمت های پایانی سریال پایتخت گفت:ما تا ۲۲ اسفند با شرایط سخت کار کردیم اما استرس زیادی روی بچه ها بود حتی یک روز سر صحنه تب ما را اندازه گرفتند و تب من روی ۳۷/۴ بود که باعث شد همه دیالوگ ها از استرس بپرد اما در نهایت با نامه خانه سینما و خطرناک بودن مجبور به قطع ادامه تصویربرداری شدیم.

کارگردانی مهران احمدی

مهران مدیری درباره کارگردانی مهران احمدی پرسید که گفت:مصادره یکی از جدیدترین کارهای من است که به نویسندگی علی فرقانی بود و استقبال از آن در سینما هم خوب بود و سگ بند فیلم جدید من است که هنوز اکران نشده است و به نظرم نسبت به مصادره فیلم مردمی تر است.

این بازیگر کشورمان درباره علاقه به بخش کمدی سینما گفت:احساس میکنم کمدی روش بهتری برای بیان همه چیز است و در طنز راحت تر میتوان حرف ها را بیان کرد.

بهبود سریال پایتخت درباره علاقه همکاری با مهران مدیری گفت:من یک فیلمنامه برای ساخت دارم و دوست داشتم که مهران مدیری در آن بازی کند و چون فیلمنامه به دست شما نرسید و خبری از شما نبود این فیلم را نساختم.

مهران احمدیمهران احمدی

شغل های متعدد مهران احمدی

مجری برنامه دورهمی در این بخش از برنامه به شغل های متعددی که مهران مدیری آن را تجربه کرد اشاره کرد و گفت:شما بنایی ، پیتزا فروشی، بلال فروشی، کار در آژانس و … را تجربه کرده اید تا به اینجا رسیده اید درباره این موضوع صحبت کنید که مهران احمدی گفت:من در دوره های مختلف از روی ناچاری و برای ادامه حیات و درآوردن خرج تحصیل مجبور بودم هرکاری را امتحان کنم و در طول زندگی فرصت اشتباه کردن را نداشتم و این به یک شانس در زندگی برایم تبدیل شد و از سال ۶۹ به عنوان هنرجو فعالیت کردم.

عصبانیت مهران احمدی

مهران مدیری به زود عصبانی شدن مهران احمدی و صحبت هایی که در برنامه سه سال پیش دورهمی اتفاق افتاده بود اشاره کرد و آقای بازیگر در این خصوص گفت:من پیش ترها خیلی زود عصبانی میشدم اما روی خودم کار کردم و خیلی بهتر شدم و با بالا رفتن سن میفهمیم که چیزی در دنیا برای عصبانیت وجود ندارد و من قبلا وقتی عصبانی میشدم فقط داد میزدم.

مهران احمدیمهران احمدی

ازدواج مهران احمدی

مهران احمدی درباره ازدواج و دخترش گفت:من ازدواج کرده ام و یک دختر به نام باران دارم که ۱۵ ساله است و به نظرم خدا باید واقعا یاور خانواده هایی باشد که نوجوان دارند و دوره سختی داریم به حدی که بچه را با خودش هم نمیشود تنها گذاشت.

مهران مدیری به عاشق شدن مهران احمدی در یک نگاه گفت:بله من در یک نگاه عاشق شدم و به نظرم آدم محصول زمان خودش است و بنابر شرایط زمان خودش تصمیم میگیرد و خداراشکر من از زندگی ام خیلی راضی ام.

این بازیگر سریال پایتخت درباره ادامه فعالیتش در دنیای هنر گفت:به نظرم کار بخشی از ذات آدم میشود و من وقتی کارم را شروع کردم هرگز فکر نمیکردم که این کار شغل من شود و کم کم تبدیل به بازیگر شدیم.

مهران احمدی در ادامه صحبت هایش به شرایط زندگی ما و تفاوت هایی که زندگی ما با افراد خارج از کشور دارد اشاره کرد و درباره انبار و فریز کردن وسایل توسط ما ایرانی ها اشاره کرد و مهران مدیری آرزو کرد که ای کاش خانه همه مردم این وضعیت را داشت و همه به اندازه هم داشتند.

در این بخش از برنامه مهران مدیری چند اسم را نام برد و مهران احمدی نظرش را درباره آنها گفت. اسامی که مهران مدیری نام برد همگی مهران بودند، مهران غفوریان، مهران رجبی، احمد مهرانفر که مهران مدیری از او برای حضور در دورهمی دعوت کرد، مهران رنجبر بازیگر آوای باران،مهرانه مهین ترابی و… از جمله افرادی بودند که مهران احمدی درباره آنها صحبت کرد .

بحث ازدواج مهرانه مهین ترابی در برنامه دورهمی

با آمدن نام مهرانه مهین ترابی مهران احمدی به نیکی از او یاد کرد و گفت:من تابحال خانم مهرانه مهین ترابی را ندیده ام اما شنیده ام که خانم بسیار متشخصی است و تابحال هم ازدواج نکرده است که مهران مدیری گفت ایشون ازدواج کرده اند البته بازم هم نمیدانم و از خانم مهرانه مهین ترابی خواهش میکنم که مهمان دورهمی شوند و خودشان به این سوال پاسخ بدهند.

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب