نسخه واقعیت مجازی Among Us ممکن است در آذر ماه منتشر شودآنطور که از گزارش‌ها به نظر می‌رسد، نسخه واقعیت مجازی بازی Among Us در ماه دسامبر 2022 و درست پیش از تعطیلات کریسمس منتشر خواهد شد.

این خبر هنوز به طور رسمی تایید نشده و گمان می‌کنیم که برنامه بازی متا کوئست فیسبوک در هفته آینده ممکن است به رسمی شدن آن کمک کند. اما یک به‌روزرسانی جدید در SteamDB، وب‌سایتی که تغییرات بک‌اند استیم را ردیابی می‌کند، طرفداران Among Us را به این فکر فرو بُرده که نسخه واقعیت مجازی در 13 دسامبر 2022 (22 آذر) منتشر می‌شود.

در اطلاعات SteamDB به وضوح نوشته شده که «تاریخ انتشار API Steam (ممکن است اشتباه باشد)» اما پس از آن تاریخ بسیار قطعی 13 دسامبر 2022 را ارائه کرده است. به نظر نمی‌رسد این تاریخ موقتی باشد، چرا که تاریخ‌های موقتی در این سایت معمولا اولین یا آخرین روز ماه هستند.

خبر خوب اینجاست که احتمالاً نیازی نیست مدت زیادی منتظر بمانیم تا اینکه Innersloth این خبر را تایید یا تکذیب کند. برنامه متا کوئست (Meta Quest Showcase) برای چهارشنبه برنامه‌ریزی شده است، بنابراین باید در آن زمان اطلاعات بیشتری داشته باشیم.

اکنون زمان خوبی برای تجربه دوباره Among Us است که در ماه نوامبر با یک به‌روزرسانی بزرگ، چندین نقش جدید با توانایی‌های منحصربه‌فرد به بازیکنان داد و اساساً نحوه بازی را تغییر داد. همچنین اکنون ویترینی با اقلام تزئینی جدید، بتل پس، اچیومنت و موارد دیگر نیز در بازی وجود دارد.

سه نقش جدید به خدمه اضافه شده: دانشمند، مهندس و فرشته نگهبان به همراه یک نقش جدید ریاکار به نام Shapeshifter. دانشمندان می‌توانند در هر زمان به موارد حیاتی خدمه خود دسترسی داشته باشند که می‌تواند موردی کلیدی برای پیشی گرفتن از ایمپاسترها باشد. مهندس می‌تواند از دریچه‌های موجود در نقشه‌ها برای دور زدن استفاده کند و فرشته نگهبان می‌تواند پس از هلاک شدن، یک سپر محافظ در اطراف اعضاء باقیمانده خدمه‌ ایجاد کند.

در نهایت نقش Shapeshifter به شما امکان می‌دهد با استفاده از لباس مبدلی که شبیه هر یک از اعضاء خدمه انتخابی شماست، خود را تبدیل به او کنید که می‌تواند راهی فوق‌العاده حیله‌گرانه برای فرار از لو رفتن باشد.

Top 10: خفن‌ترین نژاد‌های دنیای بازی‌مورتال کامبت

تماشا از کانال یوتیوب

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب